Domů > Magazín > Blog

Hanka už žije Jarní Očistou

Od Hanky nám přišel krásný email a nám bylo líto se o něj nepodělit s ostatními. Hanka začala už vloni a díky našim radám zvládla dobře zimu a na jaře se nepotýká s jarní únavou. Její manžel, ač byl ze začátku odpůrce, začal některá naše jídla s Hankou jíst. A dcera? Ta už nic jiného jíst nechce.

Ahoj Evi a Heli, 

už “žiju” Jarní očistou, ale protože od té loňské očisty už jím jinak, tedy co se jídla týká (až na malé výjimky), kávičku, večer vínko a cigaretku jsem si ponechala. Zimu jsem díky tomu přežila v pohodě (až na nějaké problémy s nohou, o kterých se raději nebudu rozepisovat – bylo by to na dlouho) a jarní únava tím pádem u mě nehrozí.

Váhu si držím, nějaký ten vánoční faldík už je pryč. Díky Vašim radám i klíčím semínka, začala jsem vojtěškou a protože na celém sítku ji nestíhám spotřebovat, tak jsem při druhém klíčení nasypala semínka jen na prostředek sítka. Za pár dní jsem se nestačila divit – vyrostlo mi z nich krásné srdíčko, aniž bych se o to snažila. 
Je tedy jasné, že jste Vy a Vaše stravování moje srdeční záležitost, protože sama bych se k tomu nikdy neodhodlala! Dokonce i můj manžel, který vloni jen kroutil hlavou, před týdnem řekl, že bude jíst moje jídla se mnou (ale jen někdy) a to už je fáááákt co říct! Už měl hrachovou kaši a fazole na paprice a chutnalo mu to! A mojí dceři už ani nic jinýho nechutná, stejně jako mně! 
Děkuji za vše a v příloze Vám posílám to “moje srdíčko”.

Hanka

 

Co dodat?

Hanka je krásným důkazem, že když se do toho pustíte sami za sebe (byť s naší podporou:), tak výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Ať už jsou v podobě zimy bez nemocí nebo jara bez jarní únavy. Je důležité netlačit na pilu a rodině nechat čas. Když ostatní na vás vidí výsledky a doma se vaří sice jiná, ale voňavá, barevná, chutná a zajímavá jídla, určitě je začnou jednou ochutnávat a časem i jíst. Prostě si sami přijdou na to, že na té vaší jiné stravě asi něco bude.

Jarní očista je ještě pár dní otevřená

Jarní očista už frčí prvním týdnem, kdy jsme zatím vynechali jen maso a masné výrobky. Pořád je ještě možnost se k nám přidat a svézt se na vlně pozitivně naladěných žen a i pár mužů. Pozor, za týden už zavíráme brány Jarní očisty a přidat se bude možné až zase příští rok.

Přidejte se k nám.

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

kouzlo nechtěného mě moc baví :-)

Ukázat další komentáře