Když se podíváte do příběhů na našich stránkách, najdete tam skutečné hrdiny. I když se báli, i když měli potíže nebo se jim okolí smálo, zkusili v životě udělat změnu a je to na nich vidět. Nejviditelnější je to tam, kde se shazovalo hodně kilo. Ale zásadní změny se staly uvnitř.

1Pepa s dcerou se změnili k nepoznání

Pepa si neuměl představit život bez masa nebo rohlíků. Ale jeho žena Irena dokázala, že začal jíst s ní. Měla jsem tu čest vidět Pepovu fotku, kde je ještě větších rozměrů než na té první fotce vlevo. O takového pána bych nezavadila pohledem. Po změně jídelníčku je z něj fešák, co říkáte. Tátova proměna oslovila i dceru a na ní je změna jídelníčku vidět úplně ukázkově. Z holky, co byste přehlédli se stala naprostá kočka. Jak se to stalo, si můžete přečíst v jejich příběhu.

2Jana shodila 50 kg

Jana se dostala na váhu téměř 100 kilo. Mohl za to životní styl i snížená funkce štítné žlázy. Ve svém příběhu píše, jak držela diety a hladovky a nikam to nevedlo, dokud neobjevila, že ji chybí sebeláska. Pak už to bylo velmi snadné. Změnila jídelníček a během roku a půl shodila 50 kilo. Jídlo si začala užívat, upravil se jí cholesterol a snížil krevní tlak. Cítí se skvěle a plná energie. Podle nás je to úplně jiná žena.

3Lukáš zhubl za 3 měsíce 12 kg

Pouhou změnou stravy, bez pohybu, shodil nadváhu. Jeho hlavní motivací však nebylo hubnutí. Úplně na začátku měl zdravotní problémy. Sešlo se mu toho v životě nějak moc najednou a výsledkem byl campylobacter a kritické hodnoty jaterních testů. Navíc marně řešil ekzém, trpěl na astma a snažil se usilovným cvičením a držením diet trochu zhubnout, což se nedařilo. Po 3 měsících na JJ shodil 12 kg  a děly se další „zázraky“. Začátek jeho nové cesty si můžete přečíst zde.

Dnes už neví, co to je astma nebo alergie, na kontrolu jater už nechodí, necítí se být pacientem. Dokonce se mu zalíbilo občas si zaběhat, což je aktivita, kterou z duše nesnášel.

Dnes je to úplně jiný člověk. Je mu 38 let a v posledním rozhovoru pro JJ říká, že opravdová změna je ve vaší hlavě. Změnil celý svůj život, ne jen jídelníček, změnil dokonce i profesi. Vystudoval, co ho zajímá a konečně dělá, co ho baví (fotí a dělá Feng Shui) a cítí se skvěle. Dokonce si vyzkoušel  desetidenní půst o vodě a zrní.

4Anet shodila 17,5 kg

Aneta byla krev a mléko jako všechny ženy v otcově linii. My jsme ji poznaly před 7 lety, kdy už byla pěkně buclatá. A za ty roky nabrala další kila. Jenže pak táta po 49 letech kvůli cukrovce shodil 35 kg a zůstal bez léků. Aneta si řekla, že se nenechá zahanbit. Už jako dítě měla vysoký cholesterol a o cukrovku nestála. Navíc se už na sebe nemohla ani podívat, natož se někde svléknout. Pustila se do toho zhurta a po půl roce má dole 17,5 kg. Než přišla na to, že v salátech to není a uvědomila si, co vlastně jí, tekly jí kolikrát v posilovně slzy. Dnes je jí 25 let a výsledek rozhodně stojí za to, že? Fotky její postupné proměny najdete v jejím příběhu.

5Martin (49 let) vidí věci jinak 

Zhubnout se rozhodl ještě dříve než našel stránky JJ. Chodil do posilovny, počítal kalorie. Podařilo se mu shodit 9 kg, ale necítil se dobře. Při jednom z pravidelných lékařských vyšetření se ukázaly nadlimitní hodnoty PSA, značící možný budoucí rakovinný problém s prostatou. Při pátrání po příčinách jsem se někde dočetl i informaci, že může být, krom stresu a strachu, i způsobeno velkou námahou, což návštěvy 3x týdně v posilovně u mne opravdu byly, neboť jsem v podstatě nikdy nebyl přítelem sportu a nějakého velkého aktivního pohybu. A tak se přidal k nám do kurzu a začal vařit. A to teprve byla ta správná změna, která ho posunula v životě ještě mnohem dál. O jeho úsměvu na tváři a nové životní filozofii si můžete přečíst v jeho příběhu nebo seriálu o minimalismu, který pro JJ napsal.

6Míša shodila 26 kg

Michaela se na vysoké škole při výšce 162 cm dostala na váhu 84,7 kg a přivodila si tak krom komplexů z vlastního těla také vysoký krevní tlak. Zkusila posilovat, zkusila jídelníček od trenéra. Marně. Vzdala to a pak zkusila znovu. Zjistila, že v hubnutí hraje roli i stres. Když si udělala jasno v prioritách, změnila jídelníček a začala sportovat, propracovala se k postavě modelky s váhou 58,2 kg. Velikost 42 vyměnila za 36, je jí 25 let a je nevýslovně šťastná. Tvrdí, že stačilo se rozhodnout. Její příběh si můžete přečíst zde.

7Jitka se zbavila léků a 7 kg

Vždy ráda jedla a také ráda vařila. Jenže stále stupňující se zdravotní potíže ji brzy dohnaly do ordinace mnoha lékařů. Bohužel nikdo ji nedokázal pomoci. Až když Jitka úplně změnila jídelníček, začalo se její zdraví zlepšovat. Kromě 7 kg dole se Jitka zbavila většiny zdravotních potíží a už nemusí brát žádné léky.

8Monika shodila 25 kg

Vždycky byla buclatá. Hubnutí pro ni není snadné – má sedavé a stresující povolání. Vyzkoušela kde co, i paleo dietu. Bylo jí strašně zle, nic neudržela v žaludku. Změna jídelníčku v kurzu Hubneme do plavek jí prý dala plný talíř a možnost najíst do sytosti. A taky báječné nové recepty které vůbec neznala. Některé kombinace potravin jí připadaly příšerné, a pak vylizovala talíř. Alespoň tak to říká ve svém příběhu, kde najdete také její zkušenosti s trombózou, plicní embolií, rozhašeným žaludkem a bolavými zády.

9Silvie měla 90 kg

Jednu dobu vážila 90 kg. Na maturitní fotce můžete vidět, jak byla buclatá už při 85 kg. Různě se prala s váhou, i když hodně sportovala. Váha jí tak různě kolísala, někdy to řešila víc, někdy méně. Během dvou těhotenstvích nabrala 15 kg. Nyní je jí 32 let, stala se vegankou a intenzivně sportuje. Celý její příběh si můžete přečíst zde.

10Chcete se zbavit kil a zdravotních obtíží?

Není to tak těžké, jak se vám může zdát. Jediné, co potřebujete je odhodlání ke změně. Pak už to jde snadno. Už za 14 dní může být všechno jinak.

Bára (42 let): Po 14 dnech o velikost menší. Milé dámy, díky za vaše kurzy. Jsem z nich nadšená. Od loňského června mám přes boky a v pase o 11 cm méně a 8 kilo dole. Jsem malá, takže je to hodně.

Zkuste to také. Právě je otevřen vstup do 14 denního online programu Hubneme do plavek. Nezmeškejte to. Pokud si chcete užít hubnutí a pročištění těla v pohodě, bez hladovění, chemie a dřiny, přijďte. Ukážeme vám, jak snadno uvařit skvělá chutná jídla, normálně se najíst a přitom hubnout.

Chci se přidat

nebo pokud ještě váháte, přihlaste o seriál zdarma jak upravit jídelníček na léto.

 

Staňte se členy Klubu Jíme Jinak

Získáte videorecepty, jídelníčky, rozhovory s odborníky, rady, slevy na nákupy a online kurzy.

materiály

Po 12 letech mám konečně v pořádku ranní glykémii (Katerina)
Katerina: Dobrý den Evi - byť pomalu, ale přece...
Můj přítel – masožrout a sladkomil – vyjedl talíř pomalu i s glazurou
Vendtechman: Dneska pokus o ryzove nudle a seitan se...
Lepší než doktor
Mija: Krásný den všem, chtěla bych se poprvé podělit...
Tomu bych nevěřila: Po 3 dnech na JJ stravě mi splasklo břicho!
cihal: Zdravím vás. Začala jsem dle videa polévkami k...
Za 16 dní mám v pase o 5 cm míň (Jana)
Jana: Zdravím všechny, dnes je to 16 dní, co...
Objev stránek
Dobrý den, vaše stránky jsem objevila někdy v tomhle...
Vše zvládám levou zadní a na tréninku mi nestíhají
Gabča: Jsem na detoxu poprvé a moc mě překvapilo,...
Naučili jste mě, že jídlo není jen o obživě, ale také o radosti a potěšení
Lenka: Jsem přesvědčená, že člověku se dostávají informace, které...
Absolutně luxusní koprovka, po které mě nebolí břicho
Pstoklask: Absolutně luxusní koprovka, po které mě (konečně!) nebolí...
Nová inspirace
Andrea: Díky za kurz, sobě děkuji za odvahu za...
Zlepšilo se mi trávení a zhubla jsem (Zuzana)
Zuzana: Výzvu do plaviek som skončila včera. Viem, že...
Odložila jsem nejen kila, ale i léky na vysoký tlak, cholesterol a dokonce antidepresiva (Dagmar)
Dagmar: Pročítám si stránky Jíme Jinak jako každý večer...
Moje telo krochkalo blahom (Ľubica)
Ľubica: Ahojte, srdečne Vás pozdravujem a želám všetko naj....
Po kurzu mě vyřadili z diabetologie
Lentilka: Já se minulý rok přihlásila do Vánočního kurzu...
Mám lepší a vypnutější pleť
Evča: Ahoj Evi, nevím, jestli to se patří, přesto...
Ako povedal môj muž: „recepty sú famózne“ (Miriam)
Miriam: Dobrý deň. V prvom rade sa chcem poďakovať...

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekKedlubnová polévka s ovesnými vločkami
Další článekMrkvové a cuketové špagety