PS: Jak jíst tak, aby ti bylo dobře?
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Gabi, prosím, mohla byste popsat výrobu ovesného mléka v nutramilku? I rýžového.
Dekuji
Výborná 😋. Včera jsem našla kováře a tenhle recept 😊. Chtěla jsem mít sytější jídlo, tak jsem doplnila o rýžové noky a karbanátek z fazolí.
Do základu kulajdy byl celer a oloupané cuketa. Brambory nahradila kedlubny.
Určitě zopakuji 👍🙂
Komentáře
Vypadá fakt krásně! Také jsem svíčkovou nikdy nevařila. Až teď podle Jíme jinak. A dělám ji docela často, protože se stala naším oblíbeným jídlem. Tohle jídlo sní dokonce i můj supermlsný syn.
Byla chutná!?