Marcela: Tak loni jsem se naučila pesto, teď budu i sušit. Tohle by mne nenapadlo. Děkuji za inspiraci ? Už druhým rokem se mi daří upotřebit většinu ze zahrádky. A to jen díky vám. Když vidím jak někdo něco vyhazuje, hned mi letí hlavou, co by z toho šlo ještě udělat ?

PS: Letní hubnutí? Zkus to jinak!
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Buďte první, kdo napíše komentář