Marcela: Tak loni jsem se naučila pesto, teď budu i sušit. Tohle by mne nenapadlo. Děkuji za inspiraci ? Už druhým rokem se mi daří upotřebit většinu ze zahrádky. A to jen díky vám. Když vidím jak někdo něco vyhazuje, hned mi letí hlavou, co by z toho šlo ještě udělat ?
Pojď na živý kurz vaření
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více

Buďte první, kdo napíše komentář