Domů > Klub Jíme Jinak > Příběhy a proměny

Podvyživený kojenec aneb chceme mít děti podle tabulek?

Vašík je neuvěřitelně čilý a usměvavý chlapeček. Narodil se s normální porodní váhou 3 kg a ze začátku přibíral víc než dobře. Brzy lezl, pak se postavil a během 9. měsíce začal „obcházet nábytek“. Byl jen kojený, hodně se hýbal a jeho přibírání se časem zpomalilo. V půl roce měl 6,4 kg a v 8. měsících 6,80 kg, což se nelíbilo pediatričce, protože chlapeček se jí nevešel do tabulky. Nutila zavést maso, jíšku a piškoty, lepek, aby Vašík hlavně nabral kila. Jenže jeho maminka Jí Jinak a nehodlala svému dítěti nafouknout tukové buňky. Začala tedy pátrat, proč její syn takzvaně neprospívá. A přišla na moc zajímavé informace, o které bychom se s vámi rády podělily. A jako bonus pro vás máme Vašíkovu jízdu po schodech natočenou na videu.

Přístupné členům klubu Jíme Jinak

Prozkoumat Klub

Členové Klubu mají na Jíme Jinak prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu, slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů) a další výhody. Díky finanční podpoře můžeme stránky Jíme Jinak dělat svobodně a nechat je bez reklam. Budeme rádi, když se přidáte a podpoříte naše mnohaleté úsilí. ❤

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Klub
sarkar86
22. 2. 2016
Prosím o radu. ...
Klub
Dominika
24. 6. 2015
Moc díky za ten...
Ukázat další komentáře