Vašík je neuvěřitelně čilý a usměvavý chlapeček. Narodil se s normální porodní váhou 3 kg a ze začátku přibíral víc než dobře. Brzy lezl, pak se postavil a během 9. měsíce začal „obcházet nábytek“. Byl jen kojený, hodně se hýbal a jeho přibírání se časem zpomalilo. V půl roce měl 6,4 kg a v 8. měsících 6,80 kg, což se nelíbilo pediatričce, protože chlapeček se jí nevešel do tabulky. Nutila zavést maso, jíšku a piškoty, lepek, aby Vašík hlavně nabral kila. Jenže jeho maminka Jí Jinak a nehodlala svému dítěti nafouknout tukové buňky. Začala tedy pátrat, proč její syn takzvaně neprospívá. A přišla na moc zajímavé informace, o které bychom se s vámi rády podělily. A jako bonus pro vás máme Vašíkovu jízdu po schodech natočenou na videu.

🔒 Přístupné členům Klubu Jíme Jinak

Klub Jíme Jinak

👉 Přihlaste se, pokud jste s námi v programu. Nápověda.

💕 Líbí se vám recepty a články, které tu čtete zdarma a bez reklam? Díky členům Klubu JJ je můžeme psát.

✨ Za podporu Klubákům dáváme prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu a slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů).

🍒 Oceňte naše mnohaleté úsilí a zvažte členství.

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

Chci do Klubu
Zjistit více

Předchozí článekMixovat, pasírovat nebo předkousávat? Plyn nebo elektrika?
Další článekRychlé rizoto