Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Seminář: Duchovní cvičení v praxi

Wonder full life centrum vás zve na zajímavý seminář pod vedením Boba Carr s překladem do češtiny. Pro členy Klubu jsme domluvily výraznou slevu.

Kdy

21. -23. října 2016

Kde

WONDER FULL LIFE CENTRUM, Teplice nad Metují

Ubytování

Na statku budete ubytováni ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K využití se nabízí prostorná učebna. K dispozici je i plně vybavená kuchyň, která navazuje na útulnou společenskou místnost s krbovými kamny.

Strava

Lehká domácí vegetariánská strava – snídaně, oběd a večeře.

K dispozici je po celý den čaj a dobrá voda.

Programbob

Náplní semináře budou: různé typy meditace, čakry (stimulace a harmonizace), zpěvy z různých kultur (chantování), důkladné žvýkání (malé porce, některá jídla v tichosti), prána jako výživa (energie ze slunce, ze sexu atd.), šiatsu, duchovní léčivé metody (léčení zvukem, dlaněmi, léčení čaker, léčení obrazem, léčení na dálku, skupinová energie tzv. vlak), minulé životy a vize budoucnosti, pořádek/služba (denně úklidová půlhodinka, pomoc při přípravě jídla, práce na zahradě atd.)

Účinky, půjdete-li do toho naplno:

  • pozvednete a pročistíte svoji vibrační úroveň
  • rozšíříte vaše vědomí
  • uvidíte svoje nezměrné já jasněji
  • pročistíte těla, protože jim bude dopřán odpočinek, klid a harmonie

Cena

3.500 Kč na osobu

V ceně je zahrnuto ubytování a strava (veganská/makrobiotická – harmonizující, pročišťující).  Začínáme v pátek večeří a končíme v neděli obědem. Budete mít prostor a čas prozkoumat zdejší přírodu. Navíc si můžete pobyt o den či dva prodloužit a vyrazit do skal (Adršpach, Ostaš, Teplické Skály…). Při projevení zájmu vám Bob rád ukáže svůj farmářský experiment.

Při registraci si účtujeme nevratnou zálohu 500 Kč.

 

Výhoda pouze pro registrované čtenáře a členy Klubu Jíme Jinak

Registrovaní uživatelé mají 5% slevu. [přihlaste se]. Členové Klubu mají slevu 500 Kč. [přihlaste se].

 

Rezervace a více informací

Informace a registrace: info@wonder-full-life.cz

 

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Ahoj, nejede někdo náhodou z Prahy (případně po trase, že bychom přistoupili)? Přispěli bychom na palivo. Jedeme 2. Díky moc!

Není zde někdo z Ostravy nebo okolí, kdo jede na tento pobyt?

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Žitné perníkové koláčky

Vyzkoušejte tyto rychlé zdravé sušenky bez cukru a sladidel, připravené ze základních zdravých ingrediencí, slazené pouze ovocem. 

Slané plněné lívance (bez lepku)

Tyto plněné lívance vás překvapí nejen chutí, ale i svou jednoduchou přípravou. Jsou bez lepku a náplň je velmi variabilní. Pokaždé je tak můžete udělat ji...

Co je to vlastně stres? A co dokáže spustit ve vašem organismu

Stres je odezva těla na situaci, která je nepříjemná až ohrožující a přitom vždy záleží, jak tu danou situaci vnímá a prožívá konkrétní člověk. Je řešením ...
klub
89
32

Kolik čeho jíst – tabulka potravin

Kolik můžeme sníst zeleniny a kolik mořských řas? Jak často je vhodné jíst celozrnné obiloviny a luštěniny? Můžeme si dát živočišné potraviny? Jaké a kolik...
104
26

Chcete lepší postavu? Zkuste tento letní jídelníček

Biologické léto je tu! Co máme jíst a pít? Čemu se raději vyhnout a co v této sezóně přidat? Vylaďte jídelníček na letní, spravte si postavu do plavek a zl...

Zelený energetický krém

Netradiční polévka nebo omáčka z hrášku. Matcha, citrón a kokosové mléko zaručí zvláštní chuť, která věřím, že nezklame.