Stipl2: Po týdnu mám 2,5 kg dole a vidím, že vypadám líp. Hlavně v obličeji – splaskl a vyrýsoval se :-) Program je super, velmi jemně vede a dohlíží nad každým dnem, současně dává prostor a svobodu ve volbě jídel. A i když jsem měla pocit, že jím moc a porce jsou velké na to, že mám hubnout, tak výsledky hovoří za vše. A hlavně se cítím moc dobře, mám více energie i lepší náladu. Děkuji.
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Splaskla jsem v obličeji a mám lepší náladu
Poslední komentáře
Lenka
Dnes v 13:04Já miluju ume ocet do jidla a jablečný do pití. Kokosový neznám vůbec .
Krásný povídání ♥️
Klub
Kurz
Klub
Buďte první, kdo napíše komentář