Domů > Magazín > Blog

Už 10 let jím jinak – zůstanu u toho?

Už 10 let jím jinak! Co to se mnou udělalo? Stálo to za to? A budu pokračovat? O to se s vámi podělím ve videu.

Jak jsem vypadla před 10 lety (2009)

Tak co, stojí jídelníček podle Jíme Jinak za to?

Za sebe mám jasno. A co vy? Stále začínáte? Nečekejte, až bude lepší čas … :-) Ničeho se nebojte, nejsme v soutěži a i když nejíte na 100% JJ, můžete se do toho pustit.

A jak začít? Jednoduše!

Díky podpoře členů našich online programů pro vás můžeme dělat spoustu užitečných věcí.

A jestli se vám líbí, co děláme, pomozte nám sdílet myšlenky Jíme Jinak. Třeba tak, že napíšete větičku na Facebook, jak se vám Jíme Jinak líbí  nebo co vám dává. Nebo sdílejte zkušenosti s přáteli.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

S radostí pečuji o stránky Jíme Jinak, točím a stříhám videa, fotím jídla, vyrábím naše online kurzy a mnoho dalšího. Jídelníček Jíme Jinak mám vyzkoušený na vlastní kůži a ke klasickému už bych se nevrátil. Taky díky tomu, že mi Eva vaří samé dobroty!😉

7 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Na cestě JJ se cítím moc dobře, proto jdu po ní dál a dál…
Nacházím toho tolik, co bych sama jen těžko hledala.
Všem díky. 🍁🍂🌞

Zaneta.R
1. 11. 2019

Evo,
děkuju, to video je nádherně podzimní a pro mě velmi motivační. I podle fotek jste prošla skoro neuvěřitelnou změnou. Ta energie z Vás nyní přímo sálá. Děkuju, že jste s námi.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

32
3

V pondělí 12. 2. startuje Jarní očista

Dlouho očekávaný kurz za pár dnů začíná. Čeká vás jídelníček s nákupními seznamy na 6 týdnů, video vaření, video cvičení, detox těla, hlavy i domácnosti a ...