Olga: Zdravím a připojuji se ke všem, co děkují, protože uznání, to je to pravé, co vám chci vyjádřit. Nejsem typ na sdílení, ale od jara jsem členkou Klubu Jíme Jinak a mám již vytištěno spoustu receptů, přečteno několik důležitých článků, shlédnuto pár videí, uvařeno několik jídel. S vaším “programem” jsem spokojena, teď ještě musím zabrat víc já. Ale věřím, že to půjde. Díky
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Věřím, že to půjde (Olga)
Poslední komentáře
Klub
Veronika
Před 7 minutamiNevím, jak se s Vámi můžu spojit..? Jsou tu možné nějaké osobní zprávy..?🙈 Nebo mi pošlete nějaké bližší info a foto na vlasacka@seznam.cz..? :-) Děkuji!
Veronika
Před 9 minutamiděkuji Petrushko! :-) A tu neloupanou musím předem namočit, nebo platí stále “červená” = není třeba namáčet..? 🙈
Veronika
Před 10 minutamidíky Jaroslave! A loupaná půlená a celá – to je pak stejný postup..? Tedy nenamáčet..? A neloupaná se tedy musí namáčet..? To je ta “červená”, která má hnědou barvu..?🙈
Kurz
“Kvaška” – presovaný salát
Jasně 👍 Klasická kvašená je venku klidně 14 dní. Záleží, jaká tam je zelenina. Pokud tvrdší, pevnější, tak v pohodě i přes noc, pokud by to byl jen třeba ledový salát, polníček, něco křehkého, tak raději dát do lednice.
Buďte první, kdo napíše komentář