S kým se uvidíme na Světu knihy? S výherci soutěže!

4
Na veletrhu budeme křtít novou knihu Dáši Lužné a těšíme se, že se tam s některými z vás potkáme osobně. Určitě se přijďte s námi pozdravit. Minulý týden jsme vyhlásili soutěž o 2 celodenní vstupy na Svět knihy pro dvě osoby. Soutěž skončila a výherci, respektive výherkyně, jsou jasné. S kým se uvidíme?

Vyhrává Katechenka a Pavla

Tentokrát jsme to měli snadné, protože jsme nemuseli vybírat z desítek odpovědí tu nejlepší. Pod každým článkem se totiž objevil jen jeden soutěžní komentář. Jeden od Katchenky a jeden od Pavli, našich Klubaček, které tímto získávají celodenní vstupenku pro dvě osoby a mohou na Svět knihy vyrazit kterýkoli den konání veletrhu.

Přijďte se seznámit

My budeme odpoledne křtít Dášinu knihu, tak se těšíme, že se uvidíme s někým z vás. Hlavně se k nám hlaste, protože my vás většinou nepoznáme ani podle těch maličkých obrázků, co míváte u komentáře 🙂 Nebojte se přijít a říct, kdo jste, moc rádi vás poznáváme osobně! Nejvíc nás mrzí, když nám po nějaké akci nepíšete, že jste tam taky byli a seděli ve druhé řadě apod. 🙂

Výherní komentáře

Katchenka K:

Přiznám se, že jsem ještě všechny videa s paní doktorkou neviděla, ale z těch co jsem zatím stihla, tak nejvíce jsem si odnesla z videa o menstruaci. Mám ráda, když pochopím princip tak jak to mám být správně.

pzajickova:

Libí se mi moc od paní Dáši video Život a jeho souvislosti, svoboda a zodpovědnost. Tesim se taky na novou knihu Kouzlo kvasku.

Děvčatům posílám lístky, informace dostanou emailem, protože potřebuji adresu pro zaslání a těšíme se na případnou viděnou na veletrhu.

Eva

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

4 komentáře. Jak to vidíte vy? Napište komentář.

  1. Není na té pozvánce na Svět knihy špatné datum? Svět knihy je pokud se nepletu v termínu 9-12.5.2019, nebo se jedná o jiný Svět knihy?

    • No to teda je, máte naprostou pravdu! Díky za upozornění, to je banner přímo ze stránek provozovatele, vůbec jsem si nevšimla, že to tam mají špatně.Jdu najít jiný obrázek 🙂

  2. Zobrazit 4 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článek5 mýtů o zdravé výživě, kterým už konečně přestaňte věřit
Další článekSezónní jídelníček: Co jíst v květnu?