Domů > Magazín > Blog

S kým se uvidíme na Světu knihy? S výherci soutěže!

Na veletrhu budeme křtít novou knihu Dáši Lužné a těšíme se, že se tam s některými z vás potkáme osobně. Určitě se přijďte s námi pozdravit. Minulý týden jsme vyhlásili soutěž o 2 celodenní vstupy na Svět knihy pro dvě osoby. Soutěž skončila a výherci, respektive výherkyně, jsou jasné. S kým se uvidíme?

Vyhrává Katechenka a Pavla

Tentokrát jsme to měli snadné, protože jsme nemuseli vybírat z desítek odpovědí tu nejlepší. Pod každým článkem se totiž objevil jen jeden soutěžní komentář. Jeden od Katchenky a jeden od Pavli, našich Klubaček, které tímto získávají celodenní vstupenku pro dvě osoby a mohou na Svět knihy vyrazit kterýkoli den konání veletrhu.

Přijďte se seznámit

My budeme odpoledne křtít Dášinu knihu, tak se těšíme, že se uvidíme s někým z vás. Hlavně se k nám hlaste, protože my vás většinou nepoznáme ani podle těch maličkých obrázků, co míváte u komentáře :-) Nebojte se přijít a říct, kdo jste, moc rádi vás poznáváme osobně! Nejvíc nás mrzí, když nám po nějaké akci nepíšete, že jste tam taky byli a seděli ve druhé řadě apod. :-)

Výherní komentáře

Katchenka K:

Přiznám se, že jsem ještě všechny videa s paní doktorkou neviděla, ale z těch co jsem zatím stihla, tak nejvíce jsem si odnesla z videa o menstruaci. Mám ráda, když pochopím princip tak jak to mám být správně.

pzajickova:

Libí se mi moc od paní Dáši video Život a jeho souvislosti, svoboda a zodpovědnost. Tesim se taky na novou knihu Kouzlo kvasku.

Děvčatům posílám lístky, informace dostanou emailem, protože potřebuji adresu pro zaslání a těšíme se na případnou viděnou na veletrhu.

Eva

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Není na té pozvánce na Svět knihy špatné datum? Svět knihy je pokud se nepletu v termínu 9-12.5.2019, nebo se jedná o jiný Svět knihy?

Katchenka K
3. 5. 2019

Jeeee. To je překvapení ?… Děkuji moooc…

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Miso polévka s kroupama

Tuhle polévku vaříme jako lehkou dietní obědovou nebo si ji dáváme ve dnech, kdy potřebujeme sytou snídani.

Fazolová posypka

Trochu neobvyklá posypka na vaše pokrmy vhodná i jako slaný snack na mlsání. Rychlé, jednoduché, chutné a bezlepkové.

Těstoviny s chřestem a bílými fazolemi v česnekové omáčce

Vypadá to všedně, ale chutná to italsky a luxusně díky vzácnému chřestu a česnekové omáčce. Tenhle pokrm je raz dva hotový, i když se zvlášť vaří těstoviny...

Rukolový salát s řepou a veganským sýrem

Rychlý salát do skleničky, který skvěle poslouží jako syté jídlo do práce k obědu nebo na cesty. Zkuste si ho s námi připravit podle videa.

Jednoduchá smetanová omáčka ze zelí a celeru (bez smetany)

Lahodná jemná omáčka, která nepotřebuje zahušťovat ani extra dochucovat. Bez mouky, bez mléka, bez smetany a přesto smetanová.

„Škůdci“ v zahradě

V tuto dobu vše roste a také začíná být na zahradě vcelku živo. Máme tu „ milé“ a „nemilé“ hosty. Je to jen takové člověčí rozdělení. Kdyby nebyli ti (pro ...