Plzeňáci, těšte se, vaše přání na akci ve vašem regionu se vyplnilo. V sobotu 8.3. se můžeme potkat na 3. Večeru pro tělo a duši. Na programu je přednáška o tom, co dokáže jídlo, diskuse na toto téma, zdravá večeře a koncert. Skvělá příležitost dobře se najíst a seznámit s lidmi podobného ražení.

03_Kacaba_celo_-_big

Alena Krejčová a Martin Falátek organizují toto zajímavé setkání již potřetí. „Večery pro tělo i duši aneb jde to bez cukru, umělých látek, liposukce a podobných věcí?“ jsou příjemné komorní akce, kde můžete potkat prima lidi s podobnými názory. Koneckonců, přijďte si to ověřit :-) 

Kdy

8. 3. 2014    od  16:00 do  22:00

Kde

Restaurace a kavárna Kačaba – Prokopova 17, Plzeň

Restaurace se nachází 10 minut chůze od autobusového i vlakového nádraží.

Program 

 

16:00 – 18:00  Eva Cikrytová (www.jimejinak.cz)  přednáška “ Co dokáže jídlo“

Povíme vám, co dokáže jídlo

 • 1 hodinu bude přednáška, 1 hodina je určena na Vaše dotazy
 • obsah přednášky: strava v těhotenství, léčení pomocí stravy, stravování dětí, hubnutí 
 • přednáška bude postavena na vlastní zkušenosti  s těmito všemi záležitostmi a je vhodná i pro ty, kdo o našem systému stravování nic nevědí nebo ty, kdo pochybují o tom, že jídlo by mohlo mít až takový vliv
 • a pozor – možná přijde i Helča!

18:00 – 19:00  Zdravá večeře

 • v plánu jsou karbanátky z červené fazole, celozrnná rýže, smažená mrkev, dušený květák, sojová tatarská omáčka, pickles

19:00 – 20:00  Koncert

 •  Jan Esterle – varhany
 •  Hanka Pumrová – zobcová a příčná flétna

20:00 – 22:00 Volný program, seznamování, povídání

 

Kontakt 

Alena Krejčová a Martin Falátek, email: veceryproradost@gmail.com, tel.: 777 306 760

Rezervace

Pro účast je nutné si svoje místo rezervovat na emailu veceryproradost@gmail.com. Prosíme o potvrzení účasti do 3. 3. především z důvodu zajištění večeře.

Cena

250 Kč na osobu ( v ceně je přednáška, večeře a koncert)

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 100 Kč, za celý večer tedy zaplatí pouze 150 Kč (z ceny nelze odečítat večeři, přednášku nebo koncert, je to konečná cena).  Pro její uplatnění uveďte při rezervaci heslo uvedené v sekci Výhody pro členy.

 

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

 1. Tak to bych se taky hned zúčastnila, ale 7.-9.3.jsem zrovna na kurzu opačným směrem od nás (jsme mezi Prahou a Plzni, nebo lépe Berounem a Plzni) a tenhle kurz je u Prahy. Takže to bych uz nakombinovat nestihla, ještě kdyby nebylo to kojeňátko tak možná, to je Škoda :-0 no třeba někdy příště…. Je skvělé, že jste tak akční, Evi, a jestli dorazi s malým i Helča, tak to vůbec ;-)

 2. Všechno by šlo až na tohle : Restaurace se nachází 10 minut chůze od autobusového i vlakového nádraží. Od vlakáče, to by tak asi odpovídalo, ale od centrálního autobusového se to dá pěkně šlapat, to 10 minut nebude :-) . Ale určitě tam jede nějaký trolejbus z autobusového nádraží .

  • Jede, samosebou, asi tři, ale…
   Není to deset minut, je to čtvrt hodiny… Ale ani vlakáč není od Kačaby deset minut… Je to tak napůl cesty s mírnou vzdálenostní převahou autobusáku. Máme čajovnu v těch místech a tu cestu jsem šla tisíckrát, se psy, bez, těhotná, s MAlou na břiše i čtrnáctikilovou na zádech… :-)

  • Dávala jsem to za 15 minut v posledním stádiu těhotenství, je to kousek. Jinak jede 11 a 12 trolejbus: http://jizdnirady.pmdp.cz/vyhledavan_spojeni.aspx?action=2&rmbl=False&from=60002109&fromCatInd=0&to=60000036&toCatInd=0&overCatInd=0&dateTime=15%3a00+8.3.2014&mcc=1&mct=1&msd=5&ats=True&mcht=0&dcc0=60000000&dcc1=60000001

 3. Dobrý den, holky, kdo je z Klatovska nebo Domažlicka , případně Horšovský Týn, Staňkov a chtěl by cestovat společně – v autě 4 místa, dejte vědět.

 4. Rezervaci je nutné potvrdit přímo Vám nebo na výše uvedený kontaktní mail veceryproradost@gmail.com? Děkuji :-)

  • Na ten uvedený kontaktní email, kvůli počtu míst a počtu jídel. Opravím to, aby to poznali i ostatní, že se to má rezervovat takhle, Díky!

  • Podle uvedeného jídelníčku je bezlepková, ale je otázka, jestli ji potřebujete úplně jako pro celiakii, tedy ani shoyou apod. Můžu se zeptat, čím plánují spojit karbanátky. Já používám bezlepkovou pohankovou, ale netuším, co oni.

   • Tak to byste byla hodná, kdybyste se zeptala, protože celiakii mám. Jak je to s omáčkou Shoyu ohledně lepku? Na interntetu jsem se jednoznačnou odpověd nedozvěděla. Někde píšou, že fermentací se lepek rozloží.

    • Pokud máte celiakii, je lepší používat Tamari, tam lepek není vůbec a vám by vadilo i mini množství, které v Soyu je.

     • Napsala jsem na kontaktní mail, jestli bude večeře bezlepková. Odpověděli mi, že pro mě udělají bezlepkovou variantu. To jsem moc ráda a už se moc těším!!!

 5. Co říct… Od června jsem nikde daleko od Plzně nebyla. A v týdnu od 2. do 9. 3. jsme zrovna pryč! Chjo…..

   • Že jo? Alespoň to dám vědět kamarádkám. A budu doufat, že se mi povede Praha nebo nějaká další akce. Ne, houby doufat, jsem přesvědčená, že nějaká jiná akce prostě bude a klapne! :)

 6. Zobrazit všech 17 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekSladová bábovka
Další článek4. Užijte si a dojezte zásoby