

Co zažít zdravé vaření na vlastní jazyk?
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více


Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Gábi, moc děkuji za odpovědi i za váš čas. Které mléko je chuťově lepší, ze syrové, nebo vařené rýže?
Bylo to moc dobré a fakt rychlé. Dělala jsem z poloviční dávky a nějak se mi té “omáčky” zdálo málo, tak jsem se inspirovala v komentářích a přidala trochu rostlinné smetany. Děkuji za další skvělý recept!
Ahoj Hani, já mám ještě ten stařičký první model. Musím říct, mě stačí. I když koukám po nějakých těch elektrických co například i vaří sójové mléko… ovšem zatím se mi to zdá být zbytečně drahé. Tento levný kousek dělá prakticky to samé co drahé přístroje na mléka. Zatím si vystavím s ním.
Vierko zdravím a prosím jakou značku chufamixu máte? Řešíme teď s dcerou rostlinná mléka, protože půlroční vnučka se osypává když dcera konzumuje klasické mléčbné výrobky.
Vierko
Komentáře
Je to jen trochu pozměněný recept z jj – jakákoliv uvařená obilovina, jakákoliv uvařená luštěnina, syrová zelenina, mohou tam být semínka, ořechy, bylinky, nějaké pojivo, koření….na povrchu poleva: 5 lžic domácí kečup, 2 lžíce BIO rýžový sirup, 2 lžíce balsamico. Potřeme a pečeme. Moc se k tomu hodily fazolové lusky z vlastní zahrádky – oblanširované a orestované na ghí (může být na olej) a trochu posolené.
Recept se nezobrazuje, jen fotka :(