

PS: Jak jíst tak, aby ti bylo dobře?
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více


Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Gabi, prosím, mohla byste popsat výrobu ovesného mléka v nutramilku? I rýžového.
Dekuji
Výborná 😋. Včera jsem našla kováře a tenhle recept 😊. Chtěla jsem mít sytější jídlo, tak jsem doplnila o rýžové noky a karbanátek z fazolí.
Do základu kulajdy byl celer a oloupané cuketa. Brambory nahradila kedlubny.
Určitě zopakuji 👍🙂
Jednoduché, rychlé a dobré, tak mám vaření ráda. Dala jsem si je s kulajdou a karbanátkem z fazolí 😊.
Komentáře
Je to jen trochu pozměněný recept z jj – jakákoliv uvařená obilovina, jakákoliv uvařená luštěnina, syrová zelenina, mohou tam být semínka, ořechy, bylinky, nějaké pojivo, koření….na povrchu poleva: 5 lžic domácí kečup, 2 lžíce BIO rýžový sirup, 2 lžíce balsamico. Potřeme a pečeme. Moc se k tomu hodily fazolové lusky z vlastní zahrádky – oblanširované a orestované na ghí (může být na olej) a trochu posolené.
Recept se nezobrazuje, jen fotka :(