Kateřina: Ahoj, zdravím všechny účastníky kurzu ? Děkuji celému týmu JJ za perfektní stránky, dále pak za cenné rady, jídelníčky, nápady. Jsem s Vámi poprvé v podzimním detoxu a jsem moc spokojená :-) Jídla mi moc chutnají, snažím se držet jídelníčku, kuchyň uklizená, dárky nakoupené, ještě mi schází nějaké maličkosti, ale ty se dokoupí na vánočních trzích:-) A jak to vypadá s váhou v druhém týdnu? Dvě kila jsou dole! Těším se
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Děkuji za perfektní kurz a cenné rady
Poslední komentáře
Petrushe
Před 9 minutamiRádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Šárka
Před 10 minutamiVierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Klub
Veronika
Před 46 minutamiNevím, jak se s Vámi můžu spojit..? Jsou tu možné nějaké osobní zprávy..?🙈 Nebo mi pošlete nějaké bližší info a foto na vlasacka@seznam.cz..? :-) Děkuji!
Veronika
Před 48 minutamiděkuji Petrushko! :-) A tu neloupanou musím předem namočit, nebo platí stále “červená” = není třeba namáčet..? 🙈
Veronika
Před 49 minutamidíky Jaroslave! A loupaná půlená a celá – to je pak stejný postup..? Tedy nenamáčet..? A neloupaná se tedy musí namáčet..? To je ta “červená”, která má hnědou barvu..?🙈
Buďte první, kdo napíše komentář