Ekzém je pryč, už jíme jinak celá rodina – Šárka Hosnedlová

Šárka (44 let) je maminkou tří dětí a původním vzděláním lékařka. Stravu řešila původně kvůli dceřině ekzému. Dnes se takto stravuje s radostí a chutí celá rodina. Když jsme ji poznaly, ohromilo nás s jakou lehkostí zavedla zcela jiné stravování v rodině, kde byli v tu dobu krom malé holčičky ještě dva kluci puberťáci naučení na běžná jídla a samozřejmě její manžel. Poslechněte si, jak změnili kompletně životní styl, aniž by se rodina otřásala v základech. Všechny tři děti chodí do školy, kluci sportují, chodí na tréninky, domů se vrací večer a jezdí na několikadenní soustředění. Ani to není při našem stravování žádný problém. V rozhovoru nám prozradí, jak kluci zvládli odlišné svačiny nebo třeba návštěvy McDonalda se spolužáky. Šárka říká, že se dnes cítí mnohem svobodněji. Vše najdete ve 40 minutovém videorozhovoru.

🔒 Přístupné členům Klubu Jíme Jinak

Klub Jíme Jinak

👉 Přihlaste se, pokud jste s námi v programu. Nápověda.

💕 Líbí se vám recepty a články, které tu čtete zdarma a bez reklam? Díky členům Klubu JJ je můžeme psát.

✨ Za podporu Klubákům dáváme prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu a slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů).

🍒 Oceňte naše mnohaleté úsilí a zvažte členství.

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

Chci do Klubu
Zjistit více