Domů > Magazín > Blog

Hledáme nové hrdiny – letní soutěž o skvělé ceny

Zažili jste proměnu po změně jídelníčku? Zhubli jste, uzdravili jste se, máte víc energie nebo se vám zlepšila nálada? Pošlete nám svůj příběh a vyhrajte skvělé ceny. Hledáme nové hrdiny Jíme Jinak pro léto 2018!

Staňte se hrdinou Jíme Jinak

Máme velikou radost z výsledků, které nám posíláte, ze všech vašich zpráv a fotek. I když se 14 dní může zdát jako velmi krátká doba, aby se změnil zdravotní stav, váha nebo psychika, vaše příběhy dokazují, že i za dva týdny je možné shodit přebytečná kila, zlepšit postavu a dostat se do formy. A to jen změnou jídelníčku!

Každá změna k lepšímu se počítá a může inspirovat ostatní, aby sebrali odvahu a udělali první krok. I když máte pocit, že nejste stoprocentní, nebo máte velké rezervy v plnění svých předsevzetí, pro nás jste hrdina. Inspirujte ostatní svým příběhem a vyhrajte skvělé ceny.

Soutěžíme o skvělé ceny za 7.696 Kč

Vaše příběhy zveřejníme na stránkách a necháme čtenáře, aby lajkovali ty, které je osloví. Vyhrávají 3 příběhy s největším počtem lajků.

HLAVNÍ CENA V HODNOTĚ 4.898 KČ

DRUHÁ A TŘETÍ CENA V HODNOTĚ 1.399 KČ

Podmínky soutěže 

Pro přihlášení do soutěže je potřeba splnit následující podmínky:

 1. Změny jste dosáhli změnou jídelníčku podle principů Jíme Jinak nebo pomocí některého z programů Jíme Jinak (Jarní očista, Hubneme do plavek, Vánoce jinak apod.)
 2. Ve vašem příběhu uvedete:
  – váš věk,
  – jak vám bylo před změnou (zdravotní stav, psychický stav, míry, váha),
  – proč jste se rozhodli pro změnu,
  – jakých výsledků jste dosáhli,
  – co vám k dosažení výsledků pomohlo,
  – a co se vám na změně nejvíc líbí.
 3. Přidáte fotku (či více fotek) před a po změně jídelníčku (pokud byste nechtěli zveřejnit váš obličej, připište nám to do emailu a my váš obličej skryjeme). Stejně tak můžete uvést v příběhu jen křestní jméno nebo přezdívku.
 4. Váš příběh a fotky pošlete na email soutez@jimejinak.cz nebo do soukromé zprávy na Facebooku Jíme Jinak do 31.8.2018.
 5. 15.9. 2018 sečteme počet lajků, které se pod příběhy nasbírají a první tři příběhy s největším počtem lajku vyhlásíme na Jíme Jinak, výherce obešleme a oceníme výhrami.

Nezmeškejte příležitost vyhrát

Příběhy budeme postupně zveřejňovat a čtenáři je budou moci lajkovat od momentu, kdy je zveřejníme. Čím dříve tedy svůj příběh zašlete, tím větší má šanci na výhru.

Těšíme se na vaše příběhy, těšíme se na nové hrdiny!

Chcete podpořit soutěžící?

Podívejte se a dejte jim lajk!

 

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

jana.prikrylo
8. 7. 2018

Evi a Helčo, děkuji za vaše skvělé stránky. Narazila jsem na ně náhodou už před několika lety a stále se sem vracím ? Jana

Ukázat další komentáře