Dnes mě mile překvapila nabídka čerstvých jablek v recepci mateřského centra, kam chodí naše děti na cvičení. Ne že by byl zrovna ideální čas na syrová jablka, ale je to rozhodně pokrok.

Dva roky tu jsme tak trochu za podiviný, když si naše děti neberou po baletu či sokole bonbóny. Dva roky marně říkáme milým lektorkám, že skutečně není potřeba nosit pro naše holky něco za odměnu. Říkají jim to dokonce i samy naše dcery.IMAG2820

Ale potřeba děti odměňovat je zřejmě silnější než rozum. A tak našim dětem nosí extra ovoce nebo hrozinky. To víte, že už nemám sílu někomu vysvětlovat, že na víno už je zima nebo že se taky dají koupit hrozinky nesířené. Řeším to v tichosti a nenápadně ke spokojenosti všech. Děti vždycky donesou, co dostaly a společně to zhodnotíme. Většinou mívám něco lepšího než paní učitelka a je to.

No, stále říkám všem, že naše holky nejvíc potěší jablíčko. A hle, dnes se na pultě vedle sušenek, lízátek a chipsů objevil talíř jablíček po osmi korunách za kus. Největší radost měly naše holky a já rezignovala na to, že venku mrze a nechala je slavit, že ve sportovním centru někdo dostal rozum a nabízí se tu konečně něco normálního k svačině.

Staňte se členy Klubu Jíme Jinak

Získáte videorecepty, jídelníčky, rozhovory s odborníky, rady, slevy na nákupy a online kurzy.

materiály

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekJsou naše děti moc malé nebo moc štíhlé?
Další článekKterak jsem byl pasován