Domů > Magazín > Blog

Kolik přišlo v březnu 2011 čtenářů na Jíme Jinak? Známe výherce tipovací soutěže!

Srdečně děkujeme za krásné gratulace k 10. narozeninám Jíme Jinak. Ve videu natočenému k této příležitosti vzpomínáme na to, jak vlastně stránky vznikly, jaké byly naše začátky, jak vypadaly první recepty a videa. A také jsme vás nechali tipovat, kolik lidí přišlo v březnu 2011 a Jíme Jinak. A tady je správná odpověď!

Děkujeme za krásné gratulace

Předně děkujeme za nádherné zprávy, které jste nám napsali do komentářů pod video, na Youtube i na FB profil a do FB skupiny. Četli jsme si je postupně a radovali se, jak dlouho už se s některými z vás známe. Těší nás vaše úspěchy ve vaření, zdravotní výsledky i přístup k životu. Opět jsme se krásně dojímali a slavili tak ty naše narozeniny čtením vašich reakcí. Díky!

Kolik lidí přišlo první měsíc

Tipovali jste od 2 návštěvníků až do 36 tisíc. Mnozí kroužili velmi blízko, když hádali sto či dvě stě návštěvníků a dvě dámy se skoro trefily, když napsaly 123! Návštěvnost v březnu 2011 totiž byla přesně 125 uživatelů viz graf níže.

Pro nás to tehdy bylo obrovské a překvapující číslo, protože na webu bylo jen pár receptů a ty jsem tam dávala pro kamarádky, byla to taková úložna receptů. A najednou tam přišlo i spousta cizích lidí! Dnes mnozí z nich jsou tu s námi a patří do naší Jíme Jinak rodiny.

Naďu i Renatu, které byly se svým odhadem 123 nejblíže, tedy odměníme knížkou Mindfulness pro každého (vydala Grada), stačí poslat adresu (na emailu už máte od nás zprávu) a pak být trpělivé, protože pošta má poslední dobou šílené dodací lhůty :-)

Vítězkám gratulujeme a těšíme se na další krásné zprávy od vás, kteří jste tu s námi!

Eva a Roman

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Moc gratuluji k výročí ❤️ A taky výhercům, užijte si báječnou výhru 🤩. Evi, jsem tak moooooc ráda že tady s Romanem a dalšími úžasnými lidmi jste a že můžu být s Vámi. Moc mi pomáháte a za ty dva roky se toho u mně hodně změnilo a k lepšímu. Prostě DĚKUJI a přeju nám všem z celého srdce, abychom byli spolu pořád dál. Liba

Evi, nekecám, ale já v životě nikdy nic nevyhrála😃 když teda nepočítám kýče z tombol na různých plesech, kde vyhrával každý😂 Svůj tip jsem napsala spíš ze srandy, i proto to číslo 123, protože mi přišlo takové pěkně rozjezdové ale rozhodně nee malé!

Ještě jednou vám ze srdce děkuju, že tady pro nás jste už 10 let..❤ Mezi námi řeč je někdy dost omezená, protože třeba moje srdce při myšlence na vás přetéká vděčností, tak nějak bych asi popsala, jak to s vámi mám🤗❤🌞🍀🙏

Ukázat další komentáře