Pája: Ahoj, moc díky, v 50 mi měníte život a to jen k lepšímu!
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Měníte mi život k lepšímu
Poslední komentáře
Petrushe
Před 13 minutamiRádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Šárka
Před 13 minutamiVierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Klub
Veronika
Před 50 minutamiNevím, jak se s Vámi můžu spojit..? Jsou tu možné nějaké osobní zprávy..?🙈 Nebo mi pošlete nějaké bližší info a foto na vlasacka@seznam.cz..? :-) Děkuji!
Veronika
Před 51 minutamiděkuji Petrushko! :-) A tu neloupanou musím předem namočit, nebo platí stále “červená” = není třeba namáčet..? 🙈
Veronika
Před 52 minutamidíky Jaroslave! A loupaná půlená a celá – to je pak stejný postup..? Tedy nenamáčet..? A neloupaná se tedy musí namáčet..? To je ta “červená”, která má hnědou barvu..?🙈
Komentáře
Je mi 66 let a mám velké problémy s nadváhou. Bojují, bojují. Ted jsem 4 měsíce v neschopnosti a je to ještě horší .takze nacitam vase informace, snazim se pochopit souvislosti. Povzbuzuji mne zpravy dalších žen. Dnes poprvé jsem snidala kaši. Tak si držím palce. Marie