Pája: Ahoj, moc díky, v 50 mi měníte život a to jen k lepšímu!

PS: Letní hubnutí? Zkus to jinak!
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Pája: Ahoj, moc díky, v 50 mi měníte život a to jen k lepšímu!

Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
To je, jak kdybych to napsala já o sobě 😀. Mám podobnou zkušenost. Naštěstí jsem haluxy nikdy neměla, ale náznak tam byl.
Do přírody i do lesa chodím ráda bosa. Limituje mě jen chladno. Jsem zimomřivá, tak jen když je teplo.
Opakovaně, jen obměna, místo květáku brokolice a kadeřávek. Trochu jiné koření a opět skvělé😊👍. Příloha kuskus a mungo pomazánka.
Díky moc za připomenutí! Od Jardy už jsem si koupila i kurzy, moc se mi jeho přístup líbí 🌞
Komentáře
Je mi 66 let a mám velké problémy s nadváhou. Bojují, bojují. Ted jsem 4 měsíce v neschopnosti a je to ještě horší .takze nacitam vase informace, snazim se pochopit souvislosti. Povzbuzuji mne zpravy dalších žen. Dnes poprvé jsem snidala kaši. Tak si držím palce. Marie