Pája: Ahoj, moc díky, v 50 mi měníte život a to jen k lepšímu!

PS: Jak jíst tak, aby ti bylo dobře?
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Pája: Ahoj, moc díky, v 50 mi měníte život a to jen k lepšímu!

Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Super, to máme radost, že chutnalo 👍
Zdeni, Tohle je hodně otázka chuti, ale většina lidí by jako „mléčnější“ a příjemnější hodnotila mléko z vařené rýže. Ze syrové rýže bývá mléko méně sladší a chuť je více obilná – “syrová”. Z vařené rýže je sladší, krémovější, ale někdy bývá dost husté, pokud se dělá z rozvařené rýže.😊
Komentáře
Je mi 66 let a mám velké problémy s nadváhou. Bojují, bojují. Ted jsem 4 měsíce v neschopnosti a je to ještě horší .takze nacitam vase informace, snazim se pochopit souvislosti. Povzbuzuji mne zpravy dalších žen. Dnes poprvé jsem snidala kaši. Tak si držím palce. Marie