Jorebka: Mám dolů 2.5 kg. Super pocit. Děkuji za recepty a celý jídelníček a hlavně nákupní seznam k tomu. Je to velká pomoc.

PS: Letní hubnutí? Zkus to jinak!
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Jorebka: Mám dolů 2.5 kg. Super pocit. Děkuji za recepty a celý jídelníček a hlavně nákupní seznam k tomu. Je to velká pomoc.

Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Krásná romantika a hezky napsané. Sice starší, ale věřím, že ta láska k přírodě a jejím darům, trvá. Tohle období mám nejraději. Vše kvete, ptáci soutěží kdo má hezčí melodii a vzduch je přímo omamný. Také nejraději trávím čas mezi tím vším. A také rád zajdu do lesa, objímat stromy 🙂 …. Ono to zní jako vtip, případně vzpomínka na hlášku jednoho našeho expresidenta, ale já na to nedám dopustit. Ostatně není vždy nutná ta objímačka, stačí už jen ten pobyt samotný. Ta vůně pryskyřic a nových jehličnatých výhonků, včetně ptačích zpěvů dává zapomenout na svět kolem. Prostě nádhera. Je to jako droga.
Bylinky také sbírám, ale u nás je vše trochu upozaděné. Třezalka bude, v plném květu, nejdříve za 2 týdny. Ale to mi vůbec nevadí. Každoročně suším, dělám tinkturu a třezalkový olej.
Buďte první, kdo napíše komentář