Domů > Výhody pro členy > Aktuální výhody

Naplněný život, trénink mysli a individuální péče na míru se slevou pro Klubáky

Potřebujete pomoci se zdravím, váhou, psychikou, finanční či rodinnou situací? Pro členy klubu Jíme jinak jsme domluvili slevu na osobní konzultace s osobními trenéry Veronikou a Petrem Pavelkovými.

MindArt Concept respektuje, že každý člověk je jedinečný a potřebuje jedinečnou péči podle toho kdo je, kde je, a kam se rozhodl jít.

S Veronikou a Petrem Pavelkovými jsme si nedávno povídali na téma, jak změnit programy v hlavě i v našich buňkách.
S čím ve vašem životě vám tito zkušení terapeuti mohou pomoci?
V rámci osobního sezení online nebo po telefonu:

Psychosomatika

Trápí vás nadváha, podvýživa, poruchy příjmu potravy, extrémní štíhlost? Máte dlouhodobé zdravotní potíže, fyzické či psychické? Chcete v sobě opět objevit rovnováhu? Víte, že tělo reaguje na vaši mysl, emoce a pocity, ale neumíte si s tím zatím poradit? Co vložíme do těla – jídlo, pití, pocity, to vše též ovlivňuje naopak mysl.

Společně s manželi Pavelkovými objevíte, co stojí za vaší potíží a odstraníte její příčinu. Posílíte sebe-uzdravovací schopnosti vašeho těla a obnovíte tzv. základní nastavení fungování všech tělesných i psychických systémů. Posílíte vaši přirozenou rovnováhu, moudrost a radost.

Gramotnost mysli

Umíte si spočítat peníze, ale nejste finanční poradce. Umíte dítěti ošetřit drobný úraz, ale nejste lékař. Umíte vymalovat byt, ale nejste malíř. Jak je to ale s vaší myslí?

Proč nezažíváte štěstí? Protože si pěstujete sabotéry a černé scénáře plné strachu a neúspěchu. Jak by vypadal váš život, kdybyste si uměli dát první pomoc při zvýšeném stresu? Při návalu vzteku? Při poklesu sebevědomí? Při úbytku radosti? Před zásadním životním rozhodnutím? Umíte používat duševní hygienu jako účinnou prevenci proti vyhoření a na podporu štěstí?

Toto všechno můžete umět, aniž byste se museli stát koučem, studovat psychologii, číst seberozvojové knihy, navštěvovat kurzy, meditovat a učit se desítky technik.

Budete snadno používat svou mysl tak, aby byla vaším podporujícím přítelem. 

Vyrovnání se s minulostí

Máte za sebou náročné dětství, nevydařený vztah, komplikované životní situace? Nebo dokonce ještě v nefunkčním vztahu žijete?

Nic nestíháte a cítíte se přetížení? Stojíte těsně před dosažením toho, co chcete, ale ono to zase nevyjde. Na dětské sny sedá prach? Hubnete už po tisící a stále marně? Toužíte po seberealizaci? Chcete mít konečně práci, která má smysl a baví vás? Za moc práce máte málo peněz? 

Příčinou bývají myšlenkové vzorce. Nastavené neuro spojení v mozku vás vede vždy k obdobným výsledkům. Není možné vidět nové cesty a nové možnosti. Jakoby vám někdo zhasnul. Víte, že takto už ne, ale nevíte, jak jinak.

Během osobních konzultací s manželi Pavelkovými společně objevíte skryté jádro potíží např. uvězněné emoce, pocity a převzaté programy z okolí. Zpracujete a trvale vyčistíte vše, co vás brzdí.

Sezení trvají 120 minut a jsou propojením terapeuticko-koučovací praxe vždy na míru klienta.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají na osobní konzultace po telefonu 20%, a to jak na jedno sezení, tak na balíček čtyř setkání. [přihlaste se]
Sleva platí i pro objednávky ze Slovenska či odjinud ze zahraničí

PS: Začínáme Jarní očistu!

Únava, blbá nálada a kila navíc? Nenecháme vás v tom! 😊 Pojďte s tím zatočit. Začínáme 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček i postavu a zase bude dobře.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Musím říct, že jsem nahlédla i na stránky manželů, ale nějak si pod tím nic konkrétního neumím představit…

Ukázat další komentáře

Mohlo by se vám líbit

144
70

Videopřání Jíme Jinak 2022 – Uspořádejme si myšlenky

Čtěte více na toho téma

Vyzkoušejte také

10

Sleva 25% na konzultaci nebo konstelaci

Někdy nám změna životního stylu nestačí. Máme dokonalý jídelníček, bezchybnou životosprávu, ale nedaří se zbavit únavy, chronické nemoci nebo třeba zhubnou...
3
20

Ultra rychlo-klíčidlo GEFU na výhonky i klíčky (se super slevou!)

Chcete si dopřát pořádnou dávku živin z domácích výhonků a klíčků? Toto klíčidlo je takový domácí rychlo-skleník. Klíčit v něm můžete vše, co vás napadne &...
4

Superpotraviny od Naturalis s 20% slevou

Domluvili jsme pro vás 20% slevu na celý sortiment u české značky Naturalis. V nabídce má superpotraviny, zelené potraviny, medicínální houby, bio čokolády...
2
59

Kvalitní nůž je nezbytný – pořiďte si ho a ušetřete

Pokud nemáte pořádný nůž, bude pro vás zdravé vaření velká otrava. Já se svým nožem jezdím na návštěvy i na dovolené. Nemám nervy na tupé a malé nože. Dobr...

Osvoboďte se s Feng Shui II – nový díl se super slevou

Změňte svůj život prostřednictvím změn v prostoru. Pronikněte dále do principů Feng Shui. Členové Klubu Jíme Jinak mají další díl oblíbené knihy za půlku.
2
16

Skleněné nádobí na vaření, pečení i servírování s 25% slevou

Skleněné hrnce a formy na pečení značky SIMAX, které znáte z našich video receptů, vřele doporučujeme pro zdravé vaření, pečení i skladování. Pro členy Klu...