Mnoho z vás se chce do Jarní očisty přidat za předprodejovou cenu, ale výplatu má až příští týden. To však není vůbec problém! Kupte si kurz do dnešní půlnoci a zaplaťte po výplatě.

Objednávka je aktivní, pokud v platební bráně dojdete až k bodu, kdy dostanete do emailu variabilní symbol a číslo účtu. Pokud tyto informace nemáte, není objednávka dokončena a nemůžete se přidat za zvýhodněnou cenu.

Jakmile máte platební údaje, máte 14 dní na uhrazení. Pokud kurz neuhradíte, objednávka se opět vystornuje a vy se do kurzu nedostanete.

Kurz se vám zpřístupní v momentě, kdy se částka připíše na náš účet. Je potřeba počítat s prodlevou u mezibankovního převodu 2 až 3 dny. Do té doby se do kurz nedostanete. Nejrychlejší je platba online platební kartou – to se vám kurz otevře ihned. Podobně rychlý je převod v rámci jedné banky, který zvolíte tak, že na platební bráně zvolíte banku, u které máte účet a z něj pak zaplatíte.

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekNejčastější dotazy na Jarní očistu
Další článekProč 95% žen neudělá změnu v jídelníčku, přestože má informace