Domů > Magazín > Blog

Objednejte Jarní očistu dnes o 1.000 Kč levněji, zaplaťte později

Mnoho z vás se chce do Jarní očisty přidat za předprodejovou cenu, ale výplatu má až příští týden. To však není vůbec problém! Kupte si kurz do dnešní půlnoci a zaplaťte po výplatě.

Objednávka je aktivní, pokud v platební bráně dojdete až k bodu, kdy dostanete do emailu variabilní symbol a číslo účtu. Pokud tyto informace nemáte, není objednávka dokončena a nemůžete se přidat za zvýhodněnou cenu.

Jakmile máte platební údaje, máte 14 dní na uhrazení. Pokud kurz neuhradíte, objednávka se opět vystornuje a vy se do kurzu nedostanete.

Kurz se vám zpřístupní v momentě, kdy se částka připíše na náš účet. Je potřeba počítat s prodlevou u mezibankovního převodu 2 až 3 dny. Do té doby se do kurz nedostanete. Nejrychlejší je platba online platební kartou – to se vám kurz otevře ihned. Podobně rychlý je převod v rámci jedné banky, který zvolíte tak, že na platební bráně zvolíte banku, u které máte účet a z něj pak zaplatíte.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář