Domů > Klub Jíme Jinak > Příběhy a proměny

Rozhovor: Lucie Tatransky

Lucie je plná životního nadšení, síly a optimismu. Přitom je sama maminkou 3 malých dětí, z toho dvě mladší trpí vážnou genetickou poruchou. Udělat s ní videorozhovor byla pro nás radost. Její příběh o změně inspiruje a šokuje. Je vůbec možné ze dne na den změnit své návyky, jídelníček a celý chod rodiny? Vyměnit hamburgery za zeleninu? Je možné vyléčit osteoporózu? I bez mléka a bez jogurtů? Téměř neuvěřitelný příběh o tom, jak Lucie proměnila vše od základů, jak zvládla tlak lékařů na nutnost konzumace mléčných výrobků, jak se jí podařilo zhubnout desítky kil a ještě mnohem více. To vše v našem novém videorozhovoru.

Přístupné členům klubu Jíme Jinak

Prozkoumat Klub

Členové Klubu mají na Jíme Jinak prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu, slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů) a další výhody. Díky finanční podpoře můžeme stránky Jíme Jinak dělat svobodně a nechat je bez reklam. Budeme rádi, když se přidáte a podpoříte naše mnohaleté úsilí. ❤

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Klub
Julijana
8. 10. 2013
Tak zase jednou...
Klub
Pokaždé a znova...
Ukázat další komentáře