Poslední komentáře

Sekaná byla na plechu s olivami, sušená rajčata jsem doma neměla. Moc nám chutnalo 😋

Výborná polévka, sice bez květáku, ale s jedním žampionem. Díky za recept.

Díky Vierko,je to rychlovka👍Obzvlášť,když je rýže a čočka už uvařená.Ještě musím koupit a příště dát černuchu🙂

To je, jak kdybych to napsala já o sobě 😀. Mám podobnou zkušenost. Naštěstí jsem haluxy nikdy neměla, ale náznak tam byl.
Do přírody i do lesa chodím ráda bosa. Limituje mě jen chladno. Jsem zimomřivá, tak jen když je teplo.

Opakovaně, jen obměna, místo květáku brokolice a kadeřávek. Trochu jiné koření a opět skvělé😊👍. Příloha kuskus a mungo pomazánka.

Jana Altea
Dnes v 13:58

Díky moc za připomenutí! Od Jardy už jsem si koupila i kurzy, moc se mi jeho přístup líbí 🌞

Jana Altea
Dnes v 13:54

Mám radost a moc děkuji za komentář 🙂

Klub
Konec školního ...
Klub
Ahojky Míšo🙂pok...
Klub
Dobrý den, váha...
Klub
omlouvám se za ...
Klub
Ahoj, zdravím v...
Klub
Možná ještě lep...
Klub

Děkuji za inspiraci,je to velká mňamka👍

Rychlá a snadná večeře, když je vedro. Děkuji