Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Postavte si vlastní hliněnou pec na chléb či domácí pizzu

Chcete si péct vlastní chléb či domácí pizzu? Že nemáte pec? Nevadí, blíží se kurz, kde se můžete naučit, jak si takovou pec z hlíny postavit. A pozor – členové klubu mají 10% slevu a jejich partneři 66% slevu, pokud pojedou společně. 

 

Obsah kurzu

Lektor Tomáš Kramár vás naučí postavit venkovní hliněnou pec. Přitom si osvojíte několik základních technik stavění z hlíny: „cob“ neboli lepenice, hlína izolační, akumulační i omítková. Večery strávíte úvodem do přírodního stavitelství.

Kapacita omezena na 10 lidí, tak neváhejte a přihlašte se!

Kdy

23.-25.5. 2014 (Začátek v pátek večeří v 17:30 a konec v neděli odpoledne. )

Kde

Apartmány na vršku, Horní Libchavy 127, 561 16 Libchavy (u Ústí nad Orlicí)

Ubytování

V ceně je ubytování ve sluneční ložnici na matracích s povlečením a ručníkem a v břízové ložnici na postelích s povlečením a ručníkem (počet je omezen).  Zájemci si mohou dokoupit ubytování v apartmánech.

Strava

Vegetariánská a  makrobiotická strava.

Cena

Cena 2.990 Kč na osobu zahrnuje kurzovné, chutnou vegetariánskou stravu a  makrobiotickou stravu, ubytování ve sluneční ložnici na matracích s povlečením a ručníkem a v břízové ložnici na postelích s povlečením a ručníkem. 

Kontakt pro více informací a rezervace  

Kontakt pro více informací ohledně ubytování: Josef Musil, tel.: +420 775 552 980

email: info@apartmanynavrsku.cz 

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 10% a partneři členů mají 2.000 Kč slevu. Pokud si tedy člen klubu přivede partnera, partnerku, manžela či manželku (nikoli kamaráda či kamarádku) bude za něj platit jen 990 Kč! Pro uplatnění slevy uveďte při rezervaci heslo uvedené v sekci Výhody pro členy.

 

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Právě jsme se vrátili ze stavby pece. Akce byla super, parádní kolektiv, bezva pecař. Přijeďte si něco dobrého upéct. Myslím, že tak za tři týdny tam bude slavnostní zahájení pečení. Vychází to na víkend 13.-15.6.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Fazolová smaženice

Proč je tento recept pojmenován smaženice pochopíte hned, jak jídlo ochutnáte. Je to bašta, kterou budete mít připravenou během chvilky a navíc si na ní bá...
26
5

Konec krutých podmínek pro zvířata

Jsme velmi potěšení aktuální zprávou o zlepšení podmínek pro hospodářská zvířata ve Velké Britániii. Empatie ke zvířatům, vytrvalost a cílevědomost přinesl...
55

Letní rodinný kemp v Krkonoších (červenec 2024) se slevou pro členy klubu

Jste milovníci cyklo nebo pěší turistiky? Dáváte přednost tomu strávit kus prázdnin aktivně a pestře, spolu s vaší rodinou? Připravili jsme na každý den ně...

Jarní krémové boby

Velmi jednoduché a rychlé jídlo. Pokud nemáte k dispozici bob, zkuste klidně připravit recept s hráškem.

Zelňačka s tofu

Milujete zelňačku a nevíte jak ji uvařit zdravě bez brambor a klobásy? Nám se to povedlo a je ještě lepší, než ta klasická.
24
6

Ředkvičky 6x jinak

Máte nadúrodu ředkviček a nevíte, co s nimi? Velká škoda by byla nechat je zdřevnatět na záhonech. Máme pro vás 6 osvědčených tipů, jak je zpracovat.