Snížená cena programu Hubneme do plavek platí pouze do 15.7. 2017, potom se o 400 Kč zvedne. A je tu posledních pár volných vstupů do domácího online fitka, které jako bonus k programu získává automaticky prvních 100 přihlášených.

Přidejte se ke spokojeným ženským

 

I letos slavíme úspěchy účastníků v hubnutí do plavek. Kila letí dolů, postava se zlepšuje, nálada jde nahoru – co víc si na léto přát? Někdo shodil 2 kg, někdo 5 kg. Některé ženy jedou dokonce i druhé nebo třetí kolo programu :-) 

Hana: Ja zhubla za měsíc, kdy jsem se spravovala podle programu hubneme do plavek 2,5 kg

 

 

Evča: JUpííí, tak jsem proběhla prvních 14dnů a jsem spokojenější človíček na těle i v duši, mínus 4,5kg, pas -5cm, boky -4cm, břicho -6cm a stehno -3cm…funguje to, od nového roku mám o 8kg méně. Jdu do další 14tky :-)) Moc děkuji Helčo a Evi za vaši podporu…

A co vy? Pokud chcete zlepšit postavu a zatím váháte, pozor! Zvýhodněná cena 1.400 Kč platí do 15.7. 2017, pak bude program za plnou 1.800 Kč. Také zbývá už jen posledních 20 vstupů zdarma do online fitka Fitshaker.

Je vstup do Fitshakeru ještě volný?

Často se ptáte, zda je ještě volný vstup do Fitshakeru. Ano, zbývá pár posledních míst. Poznáte to tak, že na stránce s kurzem svítí „SUPER BONUS – předplatné v online fitku“. Stačí kliknout na tlačítko Objednat a předplatné Fitshakeru je vaše. Nepromeškejte to. Zkontrolovat.

Dá se objednat kurz za sníženou cenu?

Do 15.7. 2017 je program v nabídce za předprodejní cenu, která je o 400 Kč nižší. Od poloviny července již prodáváme kurz za plnou cenu. Pozor – neplatí pro roční členy Klubu Jíme Jinak, kteří mohou kurz kdykoli objednat za pouhých 490 Kč. Pokud nejste členem Klubu a chtěli byste využít zvýhodněný balíček Klub + program Hubneme do plavek a ušetřit 1.310 Kč, kupte si cenově výrazně zvýhodněný balíček.

 

A nezapomeňte se o svou radost i starost s plavkami podělit v naší soutěži! :-)

 

Přidejte se do programu právě teď

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekAktualita k soutěži – fotky jde posílat emailem i do zpráv na FB
Další článekIndické kari s kokosovým mlékem