Domů > O nás > Jíme Jinak v médiích

TV Barrandov: Hlavní zprávy

Na TV Barranov se v hlavních zprávách nedávno věnovali tématu obézních dětí a my jsme byli u toho. Náš kratičký vstup začíná na časové značce 24:50. Podívejte se.

Redaktorka s kameramanem u té příležitosti přijeli k nám domů a měli tak možnost vidět naživo, jak si naše děti pochutnávají na dýňovém krému k svačině a jak jim chutná oběd.

Ukazovali jsme si a povídali si o tom, jak dostat zeleninu do dětí a jaké my máme zkušenosti s přeučováním dětí, které zdravé věci zarytě odmítají. Do reportáže se pochopitelně dostal jen zlomeček celého povídání a vaření.

Mě osobně nejvíc potěšilo, že redaktorce všechny ochutnané pokrmy velmi chutnaly a že byla zaskočená, jak naše koprovka chutná naprosto stejně jako ta běžná s moukou a smetanou.

Mimochodem, chlapeček, který na začátku reportáže ohrnuje nos nad předloženým talířem, takhle ohrnoval nos, když k nám začal docházet do školy. A dnes s námi jí všechno, něco mu vyloženě chutná, něco méně, jí jako vrabeček, ale aspoň jí, a třeba raní miso polévku začal jíst během pěti dnů. První den nechtěl vůbec, druhý den taky ne, pak jen vývar z polévy, ve čtvrtek jsem mu dala malinko zeleniny a v pátek už dostal normálně všechno se zeleninou jako my. Takže další důkaz, že to jde :-)

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

S radostí pečuji o stránky Jíme Jinak, točím a stříhám videa, fotím jídla, vyrábím naše online kurzy a mnoho dalšího. Jídelníček Jíme Jinak mám vyzkoušený na vlastní kůži a ke klasickému už bych se nevrátil. Taky díky tomu, že mi Eva vaří samé dobroty!😉

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Musím říct, žeto s těmi chuťovými pohárky, jak říkala Eva, je pravda! Náš 3,5 letý syn najednou nechtěl obědvat, nakonec snídat a skončilo to tím, že i večeři odbýval. Jediné co byl schopný jíst, byl rohlík se šunkou. A když mu i to přestalo vonět, řekla jsem DOST! Konec všem dobrotám a sladkostem, které jsme mu “dopřávali” my, ale pak jsem zjistila že i ve školce. Takže ze dne na den jsem vyřadila sladkosti z jeho “jídelníčku”. Nahradila ovocem, oříšky a semínky a světe div se, na Vánoce začal i snídat, oběd mi chválil, jak jsem ho dobře uvařila, prý i večeře mu chutná, a na rohlík se šuknou mi řekne, že ho nechce :-) ….Tak to by byl první krok… :-)

Jak na ten dyňový krém, prosím?

Ukázat další komentáře