Domů > Magazín > Blog

Nenechte si ujít výhry a začátek Podzimního detoxu

Za 6 dnů končí soutěž o ceny v hodnotě 5.700 Kč a začíná skvělý online program Podzimní detox. Pokud toužíte po uzdravení, posílené imunitě, lepší postavě nebo chcete vyhrát jednu z cen, je nejvyšší čas se přidat. Podívejte se, proč jdou do toho s námi ostatní a přidejte se k nám. Neodkládejte to na další podzim, už tuhle zimu můžete být v kondici.

Největší výhra je zdravé tělo

Výhrou je už samotná účast v programu Podzimní detox. To, co se tam každoročně odehrává, se nedá vyprávět, to se musí zažít. Uzdravení spokojení lidé jsou krásná odměna za 8 týdnů práce na sobě a úpravě jídelníčku. Letos jsme pro kurzisty navíc ještě připravili soutěž o super ceny.

Šance vyhrát je veliká

Máme pro vás připravený 1x poukaz na zboží za 2.000 Kč dle vašeho výběru od cenovyradar.cz, 5x poukaz na programy Jíme Jinak za 500 Kč a 3x kniha Čínská studie v kuchyni. Do soutěže se zatím přihlásilo jen 19 soutěžících, takže je velká šance na některou z 9 výher!

Proč se letos hlásíte do detoxu

Z vašich odpovědí na Facebooku Jíme Jinak vybírám pár ukázek toho, jak rozdílná může být motivace:

Katka: Protože jsem s JJ začala novy život. Lepší život a protože ho chci jen a jen vylepšovat a skutečně si života užívat a ne jen přežívat jako nemocná, tlustá a nešťastná. A vim, ze JJ je pro me prostě to nejlepší. Dokáže mi pomoci. Dobre se najim, vycistim, zhubnu. A hlavně se už nemůžu dočkat zacatku🔝😉🤩

Veronika: 😍 minuly rok to bola pecka. vdaka tomu som zacala verit ( a po pociatocnej panike z roznych diagnoz), ze nielen neumrem od hladu, ale aj sa vynikajuco a kvalitne najem. teraz uz varim svoje recepty,no vsetko na zaklade informacii od vas 😇 Nuz a budem sa moct viac sustredit na vsetky ulohy 😎

Táňa: Já vím, že tady hodně lidí mění styl stravování kvůli hubnutí, ale já po celoživotních pokusech zhubnout to prostě tentokrát neřeším. Prostě jsem dospěla do věku, kdy je pro mě prvotní být v souladu s vlastním tělem tak, abych si ten důchod mohla užívat naplno s dobrým zdravým jídlem, které pohladí žaludek, potěší oko a neubližuje tělu. Je to radost, chystat si jídlo krásně barevné, vyvážené, chutné a lákavé pro oko i bříško😄😄😄😄 a taky mě to tady s vámi, lidičky, moc baví.❤️❤️❤️

Hana: S JJ jsem změnila i životní styl a tempo. Moc mě to baví,našla jsem sama sebe a chci v tom pokračovat v duchu “kolektivního tranzu”. 😍 Pořád se mám co učit a Podzimní detox není jen o jídle,ale i o zklidnění před Vánoci.

Jana: Já jsem vkurzu abych se za 1.ozdravila, za 2.pobavila a za 3.pořádně nadlábla! ( za 1.spousta neduhů ,za 2.mě děsně bavíte a za 3.po pár dnech vařeni JJ konećně nemám furt hlad!) Jo a jeśtě proto że miluju Vánoce a chci mit nejlepśí cukroví v rodině!! 😄🎄 tak to za 4!

Petra: Do detoxu jdu proto, ze jsem jiz absolvovala jarni ocistu a ta mi hodne svedcila. Po kurzu jsem si spoustu navyku nechala, ale ne vse udrzela tak, jak by melo Byt a chci se k tomu vratit. Navic jsem se vratila z dovolene v Maroku, kde clovek jedl to, co zrovna bylo, rano kontinentalni snidane a dost se to podepsalo na me pleti. A taky nebudu muset premyslet, co uvarit :D

Tak trochu jiné Vánoce

I po těch letech, co program běží, mě to stále baví a proměny, ke kterým v něm dochází, mě dojímají a berou za srdce. Do programu se už hlásí partička starých jmen, na které se moc těším, ale je tu i řada nováčků, co se přidali nedávno a všechno pro ně bude nové. Ty “aha” momenty mě moc baví a připomínají mi mé vlastní začátky. Od té doby, co program každý podzim vedu a denně jsem v něm s vámi, prožívám díky vaší účasti tak trochu jiné Vánoce. Kromě těch našich rodinných žiju i ty vaše v programu.

I vaše Vánoce mohou být letos bez stresu, prožité v klidu a v harmonii. O tom totiž tenhle online program je. Není to jen o jídle ;-)

Za týden touhle dobou budeme už spolu v přípravném týdnu!

Těším se na vás v programu,

Eva

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Postupem času přicházím na to ,že strava má velký vliv na mne a mé zdraví. Proto se začínám více zajímat o tu to webovou stránku která mě povede a naučí všemu, abych se cítila neustále skvělé a zdravě
Děkuji mooc za ten to web,

targaryen25
22. 10. 2019

Vařím dle JímeJinak už roky a jdu tohoto, protože nechci v jídlech ustrnout. Jak říká paní Strnadelová, chce to dynamiku :-). Takže se těším na každodenní inspiraci. Také chci nechat syna (14 let) vařit podle videí, je na čase, aby se začal starat sám o sebe .-).

Ukázat další komentáře