Marta: Nuda??? Ani omylem! Vařím podle Jíme Jinak rok… a jestli jsem opakovala za ten rok pár jídel vícekrát, bylo to hlavně proto, že jsme na nich s manželem ujížděli a chtěli jsme si je udělat. Jinak vařím pořád nové věci, zadám suroviny a vybírám si, co bychom si dali tentokrát. Zrovna nedávno jsme se s manželem bavili o tom, že pokud bych vařila konvenčně, točila bych jídla pořád dokola. Takhle máme každý den něco jiného. Manžel ohodnotí: “Zase to bylo dobrý.” A já nepřestávám žasnout nad vychytanými recepty, protože mě by ty kombinace nenapadly. Dřív jsem si říkala:”To jsem zvědavá, jaký to bude, vždyť to nemůže být dobrý.” Opak je pravdou. Takže velké poděkování za skvěle připravené recepty ??
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Už rok každý den nová skvělá jídla (Marta)
Schovat štítky
Poslední komentáře
Blanka
Před 34 minutamiVypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Klub
Petrushe
Dnes v 13:59Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Šárka
Dnes v 13:58Vierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Buďte první, kdo napíše komentář