Zlatka: Již týden vařím podle vašich receptů, výborné!
PS: Letní hubnutí? Zkus to jinak!
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Zlatka: Již týden vařím podle vašich receptů, výborné!
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Super, to máme radost, že chutnalo 👍
Zdeni, Tohle je hodně otázka chuti, ale většina lidí by jako „mléčnější“ a příjemnější hodnotila mléko z vařené rýže. Ze syrové rýže bývá mléko méně sladší a chuť je více obilná – “syrová”. Z vařené rýže je sladší, krémovější, ale někdy bývá dost husté, pokud se dělá z rozvařené rýže.😊
Gábi, moc děkuji za odpovědi i za váš čas. Které mléko je chuťově lepší, ze syrové, nebo vařené rýže?
Buďte první, kdo napíše komentář