Domů > Magazín > Blog

Výhodné balíčky potravin si objednejte včas

Pokud jste se přihlásili do programu Jarní očista a chcete využít možnost objednat si v eshopu Paní Dýně zvýhodněný balíček (20% sleva) základních potravin, nečekejte na poslední chvíli s jeho objednáváním. Než dojde platba a než vám ho zabalí, může to pár dní trvat.

Do začátku programu je ještě pořád dost času, navíc první týden je přípravný. Právě kvůli nákupu a seznámení se se základními principy. Je to i taková psychologická příprava, naladění se.

Už teď si můžete objednat balíček z eshopu Paní Dýně se základními potravinami pro zdravé vaření, které určitě užijete. Abyste se nedostali do fronty těch, kdo si ho objednají na poslední chvíli a budou pak čekat, tak si ho objednejte (a zaplaťte, protože jinak vám ho nepošlou) klidně už teď.co nejdříve. V balíčku jsou potraviny, které se nekazí a které už teď můžete využívat na vaření ještě než se kurz rozběhne.

💡 TIP: Sezóna plavek je tu! Zkus tento jídelníček a sprav si postavu.

Pokud se k objednání odhodláte až těsně před startem programu, můžete na dodání čekat klidně týden, ačkoli obvykle je dodáván do dvou dnů po zaplacení.

Na druhou stranu, pokud už zdravé potraviny doma máte, můžete si klidně balíček objednat až v průběhu kurzu, protože slevu můžete využít až do Velikonoc.

Informaci o balíčku a o tom, jak uplatnit slevu, jsme vám zaslali hned v uvítacím emailu. Balíček není povinný, je to jen výhodná nabídka pro účastníky programu a členy Klubu Jíme Jinak. Více informací v článku níže:

https://www.jimejinak.cz/zakladni-balicek-pani-dyne/

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Kamekuline
8. 2. 2022

Chybí mi informace, zda je složení balíčku bezlepkové. Nerada bych koupila něco, z čeho půlku nebudu moci použít. A jak je to s kurzem. Jestli se jako celiak budu moci plnohodnotně účastnit, nebo to bude obvyklé nesmím, nesmím, nesmím…

Ukázat další komentáře