Domů > Magazín > Blog

Webinář zdarma: 5 kroků k zaručeně pohodovým a štíhlým Vánocům

Možná se vám zdá že jsme se zbláznily mluvit o Vánocích již v říjnu. Jenže znáte to, každý rok je to stejné. Těšíte se, že to tentokrát uděláte jinak a ve výsledku máte pár kilo navíc, jste unavené, uhoněné, vše doháníte na poslední chvíli a Vánoce jsou pro vás prostě honička. Poradíme vám, jak to udělat tentokrát Jinak. Přihlašte se včas na nedělní webinář 4.10. od 20,30 hodin.

ico-vanoce-jinakOpravdu si myslíte, že řešit Vánoce je ještě brzy? Je a není. Záleží jaké letos chcete Vánoce mít. My je máme rády v klidu a v pohodě, s pročištěným tělem a uklizeným bytem, jen je potřeba udělat několik důležitých kroků o které se s vámi rády podělíme.

Jak na Vánoce Jinak vám rády zdarma prozradíme v nedělním webináři od 20:30 hod. 


Kromě toho budeme odpovídat na vaše otázky a můžete se těšit na soutěž o večeři s námi v Praze.

Kdy webinář proběhne?

Webinář proběhne v neděli 4. října a začíná přesně ve 20:30. Bude trvat hodinu.

Přihlaste se

Na co se můžete těšit dál?

Už za pár dní začne kurz Vánoce jinak, ve kterém vám během 10 týdnů pomůžeme upravit jídelníček na zdravější, dát se do pohody, perfektně zorganizovat letošní Vánoceužívat si svátky a shodit nadbytečná kila.

Budeme se potkávat, připravovat se na podzim, zimu a Vánoce, měnit jídelníček, diskutovat, radit si a především sdílet úspěchy a podporovat se.

Kurz obsahuje to nejlepší z tolik vámi chváleného kurzu 6 týdenní jarní očisty. Máte se na co těšit. Začínáme webinářem tuto neděli.

Přidejte se

Těšíme se na vás

Eva a Helena

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů?

Sezóna plavek se blíží. Letos to nebude strašák, připravíme se. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za dva týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Petra J.
6. 11. 2015

Můžete mi prosím poradit, kde najdu odkaz, pod kterým se dá webinář přehrát? Všude na mě vyskakují okna s “reklamou” na webinář, ale záznam prostě nemůžu najít.

Moc vám to oběma sluší!!!

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Babi, kde pořád bereš tu energii? (Hanka, 68 let)

Na svůj věk jsem si připadala celkem zdravá, ale v posledních letech se to horšilo. Kdysi jsem měla potíže se slinivkou, tak mě po jídle zlobil žaludek, po...
4
2

S Klubem jsem ušetřila několik tisíc (Naďa, 60 let)

V šedesáti letech jsem se stala členkou klubu Jíme Jinak. Počáteční investice se mi dávno vrátila – využívám slevy pro Klubáky a jsem spokojená.