Možná se vám zdá že jsme se zbláznily mluvit o Vánocích již v říjnu. Jenže znáte to, každý rok je to stejné. Těšíte se, že to tentokrát uděláte jinak a ve výsledku máte pár kilo navíc, jste unavené, uhoněné, vše doháníte na poslední chvíli a Vánoce jsou pro vás prostě honička. Poradíme vám, jak to udělat tentokrát Jinak. Přihlašte se včas na nedělní webinář 4.10. od 20,30 hodin.

ico-vanoce-jinakOpravdu si myslíte, že řešit Vánoce je ještě brzy? Je a není. Záleží jaké letos chcete Vánoce mít. My je máme rády v klidu a v pohodě, s pročištěným tělem a uklizeným bytem, jen je potřeba udělat několik důležitých kroků o které se s vámi rády podělíme.

Jak na Vánoce Jinak vám rády zdarma prozradíme v nedělním webináři od 20:30 hod. 


Kromě toho budeme odpovídat na vaše otázky a můžete se těšit na soutěž o večeři s námi v Praze.

Kdy webinář proběhne?

Webinář proběhne v neděli 4. října a začíná přesně ve 20:30. Bude trvat hodinu.

Přihlaste se

Na co se můžete těšit dál?

eva-helenaUž za pár dní začne kurz Vánoce jinak, ve kterém vám během 10 týdnů pomůžeme upravit jídelníček na zdravější, dát se do pohody, perfektně zorganizovat letošní Vánoceužívat si svátky a shodit nadbytečná kila.

Budeme se potkávat, připravovat se na podzim, zimu a Vánoce, měnit jídelníček, diskutovat, radit si a především sdílet úspěchy a podporovat se.

Kurz obsahuje to nejlepší z tolik vámi chváleného kurzu 6 týdenní jarní očisty. Máte se na co těšit. Začínáme webinářem tuto neděli.

Přidejte se

Těšíme se na vás

Eva a Helena

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

  1. Můžete mi prosím poradit, kde najdu odkaz, pod kterým se dá webinář přehrát? Všude na mě vyskakují okna s „reklamou“ na webinář, ale záznam prostě nemůžu najít.

  2. Zobrazit 4 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekPrávě startuje online kurz Vánoce Jinak
Další článekNejčastější dotazy na Vánoce Jinak