Dagstr: Z Vašich článků a rozhovorů jde tolik pozitivní energie. Čtu a poslouchám to každý den, abych to nevzdala.
Pojď na živý kurz vaření
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Dagstr: Z Vašich článků a rozhovorů jde tolik pozitivní energie. Čtu a poslouchám to každý den, abych to nevzdala.
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Bylo to moc dobré a fakt rychlé. Dělala jsem z poloviční dávky a nějak se mi té “omáčky” zdálo málo, tak jsem se inspirovala v komentářích a přidala trochu rostlinné smetany. Děkuji za další skvělý recept!
Ahoj Hani, já mám ještě ten stařičký první model. Musím říct, mě stačí. I když koukám po nějakých těch elektrických co například i vaří sójové mléko… ovšem zatím se mi to zdá být zbytečně drahé. Tento levný kousek dělá prakticky to samé co drahé přístroje na mléka. Zatím si vystavím s ním.
Vierko zdravím a prosím jakou značku chufamixu máte? Řešíme teď s dcerou rostlinná mléka, protože půlroční vnučka se osypává když dcera konzumuje klasické mléčbné výrobky.
Vierko
Buďte první, kdo napíše komentář