Dagstr: Z Vašich článků a rozhovorů jde tolik pozitivní energie. Čtu a poslouchám to každý den, abych to nevzdala.
Pojď na živý kurz vaření
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Dagstr: Z Vašich článků a rozhovorů jde tolik pozitivní energie. Čtu a poslouchám to každý den, abych to nevzdala.
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Sekaná byla na plechu s olivami, sušená rajčata jsem doma neměla. Moc nám chutnalo 😋
Výborná polévka, sice bez květáku, ale s jedním žampionem. Díky za recept.
Díky Vierko,je to rychlovka👍Obzvlášť,když je rýže a čočka už uvařená.Ještě musím koupit a příště dát černuchu🙂
To je, jak kdybych to napsala já o sobě 😀. Mám podobnou zkušenost. Naštěstí jsem haluxy nikdy neměla, ale náznak tam byl.
Do přírody i do lesa chodím ráda bosa. Limituje mě jen chladno. Jsem zimomřivá, tak jen když je teplo.
Buďte první, kdo napíše komentář