Ema K.: Zbožňuji Vase recepty, vařím, peču, baštím, papám a doporučuji a moc děkuji.

PS: Jak jíst tak, aby ti bylo dobře?
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Ema K.: Zbožňuji Vase recepty, vařím, peču, baštím, papám a doporučuji a moc děkuji.

Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Díky za krapet osvěžení, už jen pohled na tu nádheru je příjemný 👍
Děkuji za vysvětlení. Asi máš pravdu. Používám čekankový sirup originál, bez doslazování a sladí méně.
Třešně suším už řadu let. Ráda bych zkusila i tuto variantu. Mohu se zeptat? Ovoce je Veronbak rozvařené, rozmixovane. Nebo jaký, prosím, voliš postup. Děkuji za radu.😃
Buďte první, kdo napíše komentář