Ajka: Manžel a syn, světe div se si oblíbili miso polévku a moc jim chutná! Postupně zařazuji toto vaření do jídelníčku, aby taky nejedli každý den maso:-) Mám takové dobré pocity v sobě, radost, zapnu rádio na plné pecky u vaření a vše jde líp. Je mi lépe na duši, únava snad ani ne (spíše z nedostatku spánku), vyřazení mé oblíbené kávy, masa, mléka. No prostě a 4 kg dole, a to jsem jedla v týdnu i rohlíky, zobu oříšky, sušené ovoce. No a v práci vypiju asi 2l melty:-). Asi jsem trošku splaskla. Nějak se cítím lépe, sebevědomě:-)
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
4 kg dole a jsem plná radosti a sebevědomí
Poslední komentáře
Lenka
Dnes v 13:04Já miluju ume ocet do jidla a jablečný do pití. Kokosový neznám vůbec .
Krásný povídání ♥️
Klub
Kurz
Klub
Buďte první, kdo napíše komentář