Domů > O nás > Pochvaly

Cholesterol se mi snížil bez jakýchkoliv léků (Iva)

Iva: Ahoj, moc zdravím po ukončení kurzu Hubneme do plavek. Jsem nadšená. Šla jsem do toho kvůli neustále nafouklému břichu a takovému pocitu opuchlosti, nešlo ani moc o kilogramy. Za 14 dní jsem shodila 1 kg, ale přes břicho 7 cm, přes prsa 5 cm, přes paže, stehna a kolena 3 cm. Podotýkám, že jsem občas lehce zhřešila, a to když to přes víkend prostě nešlo jinak a musela jsem si dát na grilovačce mimo domov maso (zajímavý poznatek – vůbec mi z masa nebylo dobře a ráda jsem se vrátila doma na váš způsob stravování). Nejzajímavější poznatek ale pro mě je (a kvůli tomu jsem hlavně do toho šla), že se můj cholesterol snížil z 7,8 na 5,2 – samozřejmě bez jakýchkoliv léků. Takže závěr: velká spokojenost a budu v rámci možností pokračovat.

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Ráda bych se poradila o cholesterolu: minulý týden mi vyšel vyšší cholesterol, zatím mi lékařka navrhla jen dietu. Nemám zatím možnost přejít stoprocentně na jídelníček Jj, ale nějakou změnu bych ráda udělala. Co vidíte jako nejdůležitější, nejúčinnější? Čím začít? Děkuji.

Ukázat další komentáře