Cholesterol se mi snížil bez jakýchkoliv léků (Iva)

2

Iva: Ahoj, moc zdravím po ukončení kurzu Hubneme do plavek. Jsem nadšená. Šla jsem do toho kvůli neustále nafouklému břichu a takovému pocitu opuchlosti, nešlo ani moc o kilogramy. Za 14 dní jsem shodila 1 kg, ale přes břicho 7 cm, přes prsa 5 cm, přes paže, stehna a kolena 3 cm. Podotýkám, že jsem občas lehce zhřešila, a to když to přes víkend prostě nešlo jinak a musela jsem si dát na grilovačce mimo domov maso (zajímavý poznatek – vůbec mi z masa nebylo dobře a ráda jsem se vrátila doma na váš způsob stravování). Nejzajímavější poznatek ale pro mě je (a kvůli tomu jsem hlavně do toho šla), že se můj cholesterol snížil z 7,8 na 5,2 – samozřejmě bez jakýchkoliv léků. Takže závěr: velká spokojenost a budu v rámci možností pokračovat.

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

  1. Ráda bych se poradila o cholesterolu: minulý týden mi vyšel vyšší cholesterol, zatím mi lékařka navrhla jen dietu. Nemám zatím možnost přejít stoprocentně na jídelníček Jj, ale nějakou změnu bych ráda udělala. Co vidíte jako nejdůležitější, nejúčinnější? Čím začít? Děkuji.

    • Reni, základ je změnit složení stravy – aby nepřevažovala konvenční klasika jako pečivo, mléko, cukr, brambory, uzeniny, ale byla tam pravidelně tepelně upravená zeleniny, celozrnné obilí, luštěniny, aby to bylo pestré a bylo to ve správný čas. Ještě je možnost vstupit do Hubneme do plavek a tam to máme podané i pro úplné začátečníky pěkně v kostce a krok za krokem, za 14 dní může být cholesterol v normě. Je to jedna z věcí, která se upraví „sama“, když se přejde na náš jídelníček. A nemusí to být stoprocentně, protože nikdo neví, kdy už to je stoprocentní Jíme Jinak a kdy ještě ne ;-) Každý totiž jíme podle svých potřeb, chutí a možností 😉 Takže hurá do toho, tady je odrazový můstek https://www.jimejinak.cz/jak-konecne-zacit-varit-zdrave-jednoduse-bez-obav-a-krok-po-kroku/ a jinak v Hubneme do plavek samé chutné a zdravé rychlovky včetně videí. Roční klubáci ho mají jen za 490 Kč. Ale jinak jakýkoli klubácký jídelníček a jíst, co jde, zařadit, co se dá a zbytek řešit, až na to bude kapacita.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekNejraději bych vyzkoušela všechny recepty najednou (Petra)
Další článekMoje váha stále klesá – už je pryč 7kg a 8cm v pase (JanaŘ)