Domů > Magazín > Blog

Další soutěžící v plavkách

Do facebookového alba přibyly další soutěžící – Aneta a Jana. Jedna má dole 9 kg, druhá na fotkách má 40 kg rozdíl, ale celkově prý shodila 50 kg. Krom zajímavých fotek jsou to zajímavé příběhy. A Kate poslala fotku “před”, abychom měli srovnání. Má dole 17 kg.

Aneta v plavkách

Anet původně poslala fotky v oblečení, nevšimla si, že soutěžíme v plavkách. Abychom ji do soutěže přidaly, vyfotila se ještě v plavkách a připsala, že s hubnutím nekončí, že je ještě na čem pracovat.

Nám se líbí už teď, rozdíl je úžasný a moc ji fandíme, aby byla s váhou spokojená. Poznaly jsme ji totiž před 6 lety osobně na Morávce jako hlídačku našich dětí.

Pokud chcete Anetě dát hlas, klikněte v albu na její fotku a dejte jí palec nahoru.

 

 

Kate přidala fotku

Kate poslala soutěžní fotku v plavkách a na naši výzvu poslala ještě fotku “před”, abychom si prý nemyslely, že mladý rovná se hubený. Má dole 17 kg.

Kate už v albu fotku má, je to ta “v letu nad bezénem” :-) Tam jí můžete dát hlas.

My víme, že mladý nemusí být nutné hubený, protože my jsme jako mladé měly s váhou veliké problémy a až teď jme s váhou spokojené. Navíc se stačí podívat kolem nás – mladých a štíhlých nápadně ubývá ve prospěch mladých a tlustých.

 

Jana má dole 50 kg

Další novou soutěžící je Jana, která shodila celkově 50 kg, na fotkách které poslala je prý vidět jen asi 40 kg rozdíl. Samozřejmě nás zajímají detaily a doufáme, že Jana prozradí víc.

 

Můžete se přidat

Pokud nám zašlete fotku v plavkách (na email soutez@jimejinak.cz nebo přímo do zprávy na FB Jíme Jinak), rády vás do soutěže přidáme. Tři fotky s největším počtem lajků vyhrají poukaz v hodnotě 500 Kč od Country Life.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář