Vařeno podle receptu Evina “Směs z fazolek adzuki a tempehu”. Jen místo rýže kuskus a trošku jiné koření.

PS: Jak jíst tak, aby ti bylo dobře?
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Vařeno podle receptu Evina “Směs z fazolek adzuki a tempehu”. Jen místo rýže kuskus a trošku jiné koření.

Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Vypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Buďte první, kdo napíše komentář