Vařeno podle receptu Evina “Směs z fazolek adzuki a tempehu”. Jen místo rýže kuskus a trošku jiné koření.
Co zažít zdravé vaření na vlastní jazyk?
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Vařeno podle receptu Evina “Směs z fazolek adzuki a tempehu”. Jen místo rýže kuskus a trošku jiné koření.
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Přidala jsem řapíky červené řepy, tak je opravdu fialová, ikdyž je ze zelené. Místo čočky jsem dala mungo.
Děkuji za recept👍😊
Dobrý den, děkuji za nabídku, máte ho ještě? A máte od něj případně nějaký doklad – je ještě v záruce..?
Buďte první, kdo napíše komentář