Ivana L.: Mám dole 2 kg. Ale zato těch centimetrů a velký černý mrak z hlavy – jsou pryč :-). Pro mě to určitě nekončí.
Pojď na živý kurz vaření
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Ivana L.: Mám dole 2 kg. Ale zato těch centimetrů a velký černý mrak z hlavy – jsou pryč :-). Pro mě to určitě nekončí.
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Vyzkouším, děkuji 🙏 Opékám jakékoli oříšky nebo směs na pánvi, potom přidám rýžový slad nebo javorový sirup a lžíci shijo koji, zamíchám a potom dám na 10 min do trouby. Jsou excelentní.
Buďte první, kdo napíše komentář