Ivana L.: Mám dole 2 kg. Ale zato těch centimetrů a velký černý mrak z hlavy – jsou pryč :-). Pro mě to určitě nekončí.

Pojď na živý kurz vaření
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Ivana L.: Mám dole 2 kg. Ale zato těch centimetrů a velký černý mrak z hlavy – jsou pryč :-). Pro mě to určitě nekončí.

Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Vypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Buďte první, kdo napíše komentář