Jana: Přesně tak jak tu píšou holky! Když člověk má všechny živiny-dostatek obilí a luštěnin a zeleniny nepotřebuje a nemá chuť na sladké! To můžu potvrdit! Já dřívější sladkoholik!! A řeší se teď vánoční cukroví! Já na zkoušku dle JJ udělala datlové kuličky..jen datle a ořechy..nic víc tam není! A jsou úžasné!! Sladké,dobré,jednoduché a rychlé a sváteční!! ???

Základní kurz: Zdravé vaření pro tělo i duši
21. července 2026 · 15:00–20:00 · Brno Rezervovat místo
Buďte první, kdo napíše komentář