Miluše:
- JJ má pro mě kouzlo, které nejde ani popsat.
- Recepty jsou jednoduché, inspirativní a detailně popsané.
- Život bez JJ si už nedovedu ani představit
- Vím co, a jak vařit.
- Abych to shrnula: JJ miluju!
Miluše:
Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Vierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Nevím, jak se s Vámi můžu spojit..? Jsou tu možné nějaké osobní zprávy..?🙈 Nebo mi pošlete nějaké bližší info a foto na vlasacka@seznam.cz..? :-) Děkuji!
děkuji Petrushko! :-) A tu neloupanou musím předem namočit, nebo platí stále “červená” = není třeba namáčet..? 🙈
díky Jaroslave! A loupaná půlená a celá – to je pak stejný postup..? Tedy nenamáčet..? A neloupaná se tedy musí namáčet..? To je ta “červená”, která má hnědou barvu..?🙈
Buďte první, kdo napíše komentář