Miluše: Miluji Jíme Jinak! Jsem na vašich stránkách závislá a prostě vás mám ráda a nedovedu si život bez vás představit.
Základní kurz: Zdravé vaření pro tělo i duši
25. srpna 2026 · 15:00–20:00 · Brno Rezervovat místo
Miluše: Miluji Jíme Jinak! Jsem na vašich stránkách závislá a prostě vás mám ráda a nedovedu si život bez vás představit.
25. srpna 2026 · 15:00–20:00 · Brno Rezervovat místo
Evi, moc ti děkuji 🙏 za tak krásnou zprávu. Moc si toho vážím a moc mě to těší. Děkuji 🙏❤️🙏
Vieruško, děkuji za výborný rychlý recept, moc jsme si s manželem pochutnali. Dala jsem pálivé kozí rohy, papriku červenou a zelenou, vše že zahrádky i bylinky a pochoutka veliká👌😋. Ráda zkouším podle tvých receptů asijská jídla, teď jsou moje oblíbené korejské😆. Krásný den🍀
Ahoj. Kravské mléko nepoužívám. Takže nepomůžu. S rostlinným jsem to také nezkoušeli, ale podle mě to jde ale vyžaduje to několik opatření, aby tekutina nepřetekla nebo se nepřipálila ke dnu. Rostlinná mléka obsahují cukry a tuky, které se chovají jinak než obyčejná voda.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda lze kaši v tomto rýžovaru vařit i v mléce, ať už v kravském či v rostlinném. Děkuji.
Buďte první, kdo napíše komentář