Miluše: Miluji Jíme Jinak! Jsem na vašich stránkách závislá a prostě vás mám ráda a nedovedu si život bez vás představit.
PS: Jak jíst tak, aby ti bylo dobře?
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Miluše: Miluji Jíme Jinak! Jsem na vašich stránkách závislá a prostě vás mám ráda a nedovedu si život bez vás představit.
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Super, to máme radost, že chutnalo 👍
Zdeni, Tohle je hodně otázka chuti, ale většina lidí by jako „mléčnější“ a příjemnější hodnotila mléko z vařené rýže. Ze syrové rýže bývá mléko méně sladší a chuť je více obilná – “syrová”. Z vařené rýže je sladší, krémovější, ale někdy bývá dost husté, pokud se dělá z rozvařené rýže.😊
Buďte první, kdo napíše komentář