PS: Jak jíst tak, aby ti bylo dobře?
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Prevarim vodu a do vychladle vody (400 ml) pridam 100 ml shoyu a zaleji nakrajeny daikon. Necham kvasit 3-4 dny pri pokojove teplote, pak do lednice.
Dnes jsme měli natto poprvé a když hoáma otevřela myslela si že je zkažené🤭
Komentáře
Aha, Evi díky moooc . Tak to bude u vícero foteček :-) . Teď to tady probírám a říkám si, že toho nejde vícero – tak to tady Romanovi screenshotuji …. ten by se asi divil :-D – Díky za ušetřenou práci a bleskovou odpověď. Pěký večer.
Jak to vidím ? OOOOOO ,nevidím nic , po článku se slehla zem a nebo špatně vidím :-) ????