Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Medicinální houby v akci

Medicinální houby, o kterých jsme psaly před pár dny, vás zaujaly. Ptali jste se, kde koupit ty skutečně kvalitní. A tady je odpověď. Společnost Vitalvibe si na kvalitě zakládá a pro naše čtenáře a členy Klubu Jíme Jinak poskytla slevu právě na výrobky, které obsahují tyhle speciální, léčivé houby.

O společnost Vitalvibe

 

Společnost Vitalvibe přináší už šestým rokem na trh superpotraviny v raw a bio kvalitě plné životadárné energie. Za prémiovými produkty stojí výrobci a pěstitelé, kteří svou práci dělají s láskou k přírodě i k lidem. Čistě přírodní původ, organickou kvalitu a nejvyšší šetrnost při pěstování i zpracování deklarují BIO certifikáty, EU zelený lísteček nebo USDA organic. Ve Vitalvibe najdete i Fair Trade produkty.

 

Medicinální houby v chutném balení

 

Ty nemusíme představovat, s těmi jste se už seznámili. Ukážeme vám však produkty, ve kterých můžete houby snadno a chutně konzumovat. Vitalvibe nabízí houby v sáčcích, jejichž obsah jednoduše smícháte se studenou či horkou vodou, smoothie, koktejlem nebo použijte při vaření a pečení. Houby dokonce kombinují s kávou nebo kakaem. Koupit je tedy můžete v těchto kombinacích:

  • KAKAO S CORDYCEPSEM A CHILLI

Výhoda pro registrované čtenáře a členy Klubu Jíme Jinak

Pro registrované čtenáře a členy Klubu máme od Vitalvibe slevu na medicínské houby značky Four Sigmatic (Lion’s Manne, Cordyceps, Chaga, Reishi, Kakao s cordycepsem a chilli, káva s lion’s mane).

Všichni registrovaní čtenáři mají 7% slevu. Pro její uplatnění zadejte v e-shopu heslo [přihlaste se]. Sleva není časově omezena.

Pro členy Klubu máme vždycky něco navíc! Klubácí mají slevu 22%! Pozor, sleva platí do konce února 2018. Pro její uplatnění zadejte v e-shopu heslo [přihlaste se]

PS: Začínáme Jarní očistu!

Únava, blbá nálada a kila navíc? Nenecháme vás v tom! 😊 Pojďte s tím zatočit. Začínáme 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček i postavu a zase bude dobře.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář