Domů > Magazín > Blog

Ples, kde se nejen dobře najíte

Chcete si zatančit, ale nemáte rádi zakouřené sály? Chcete si užít večer, ale nevíte, jak skloubit zábavu a zdravé jídlo? Pak přijměte naše pozvání na 3. Rýžový ples do Prahy příští sobotu 25.1. V sále se nekouří, hraje skvělá kapela, připraveno bude zdravé sladké i slané občerstvení a členové mají ke každému koupenému vstupnému druhé zdarma.

ryzovy-ples

Takže na nic neváhejte, hoďte se do gala a přijďte si zatančit, poveselit se a třeba i dobře najíst. A jste-li člen Klubu Jíme Jinak, můžete vzít zdarma svého partnera či kamarádku!

Co:  3. Rýžový ples

Kdy: 25. ledna 2014 od 19 hodin

Kde: Kulturní dům Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10

Hudba: Hrát bude kapela KARYNA – kromě klasických tanečních rytmů posledních desetiletí zazní i melodie třicátých a šedesátých let

Program: Předtančení, výuka tanců, módní přehlídka, čokoládový tanec, tombola. V tombole můžete vyhrát prodloužení nebo nové roční členství v klubu Jíme Jinak.

Občerstvení: Zdravé dobroty od Paní Dýně (makrobiotické a veganské občerstvení). V občerstvení je nabídka slaného i sladkého. Různé slané koláče, sushi, karbanátky atd. Ze sladkého například tiramisu, plněné košíčky, jáhlové koule a další. 

Ples je nekuřácký: V sále se nekouří.

Vstupné:  300,- Kč na osobu

Pro členy Klubu Jíme Jinak speciální výhoda – váš partner jde zdarma.

Ke každé placené vstupence získají členové jednu vstupenku zdarma. Ať už tedy vezmete partnera, partnerku, manžela, manželku, kamarádku nebo tchýni, ušetříte 300 Kč za jednu vstupenku. Kdo dostane vstupenku zdarma je jen na vás.Vezmete-li celou rodinu, platit bude jen polovina z vás.

 

Objednávky vstupenek a další informace na: info@duhovykonik.cz, , Irena Dudková, tel.: 602 558 972

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Taky jsem se chtěla zeptat na rýžový ples,jestli jste tam někdo byli i s dětmi,nebo víte o tom,že by tam takto rodiny přišli a třeba uspali dítě v kočárku,jestli je tam na to prostor,nebo je to nereálné?Máme dvouletou dcerku.Díky

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli nebudete mít v klubu JJ nějakou akci na letošní ročník Rýžového plesu 24.1.2015? Předem moc děkuji za zprávu. Přeji krásného Silvestra a hodně štěstí a zdravíčka do roku 2015

Ukázat další komentáře