Chcete si zatančit, ale nemáte rádi zakouřené sály? Chcete si užít večer, ale nevíte, jak skloubit zábavu a zdravé jídlo? Pak přijměte naše pozvání na 3. Rýžový ples do Prahy příští sobotu 25.1. V sále se nekouří, hraje skvělá kapela, připraveno bude zdravé sladké i slané občerstvení a členové mají ke každému koupenému vstupnému druhé zdarma.

ryzovy-ples

Takže na nic neváhejte, hoďte se do gala a přijďte si zatančit, poveselit se a třeba i dobře najíst. A jste-li člen Klubu Jíme Jinak, můžete vzít zdarma svého partnera či kamarádku!

Co:  3. Rýžový ples

Kdy: 25. ledna 2014 od 19 hodin

Kde: Kulturní dům Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10

Hudba: Hrát bude kapela KARYNA – kromě klasických tanečních rytmů posledních desetiletí zazní i melodie třicátých a šedesátých let

Program: Předtančení, výuka tanců, módní přehlídka, čokoládový tanec, tombola. V tombole můžete vyhrát prodloužení nebo nové roční členství v klubu Jíme Jinak.

Občerstvení: Zdravé dobroty od Paní Dýně (makrobiotické a veganské občerstvení). V občerstvení je nabídka slaného i sladkého. Různé slané koláče, sushi, karbanátky atd. Ze sladkého například tiramisu, plněné košíčky, jáhlové koule a další. 

Ples je nekuřácký: V sále se nekouří.

Vstupné:  300,- Kč na osobu

Pro členy Klubu Jíme Jinak speciální výhoda – váš partner jde zdarma.

Ke každé placené vstupence získají členové jednu vstupenku zdarma. Ať už tedy vezmete partnera, partnerku, manžela, manželku, kamarádku nebo tchýni, ušetříte 300 Kč za jednu vstupenku. Kdo dostane vstupenku zdarma je jen na vás.Vezmete-li celou rodinu, platit bude jen polovina z vás.

 

Objednávky vstupenek a další informace na: info@duhovykonik.cz, , Irena Dudková, tel.: 602 558 972

Seriál: Jak na jaro

materiály
 • Stáhněte si jej a upravte jídelníček.
 • Vyhněte se nemocem a jarní únavě.
 • Jídelníček ke stažení!
 1. Taky jsem se chtěla zeptat na rýžový ples,jestli jste tam někdo byli i s dětmi,nebo víte o tom,že by tam takto rodiny přišli a třeba uspali dítě v kočárku,jestli je tam na to prostor,nebo je to nereálné?Máme dvouletou dcerku.Díky

  • My jsme tam byli s tříměsíčním kojencem, kterého jsme venku uspali a spal tam v kočárku. Protože se tam nekouří, tak to bylo v pohodě, i když tam malý nespal dobře, byl tam přeci jenom hluk. Větší děti jsem tam neviděla a 2 letou si moc neumím představit.

 2. Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli nebudete mít v klubu JJ nějakou akci na letošní ročník Rýžového plesu 24.1.2015? Předem moc děkuji za zprávu. Přeji krásného Silvestra a hodně štěstí a zdravíčka do roku 2015

 3. Jé, jak tématické. Zrovna jsem s tchýní dokoukala Smím prosit a koukáme na Hříšný tanec. :-)
  No, šla bych se zavlnit, ale zatím není komu dát dítka na hlídání a ta menší princezna ke všemu stále potřebuje maminky mlíčko několikrát za noc :-)
  Budu se těšit, že i v budoucnu budou takové akce a určitě jich bude přibývat :-)
  Hezky si to užijte a těším se na nějaký článek o tom, jak jste si to tam všichni užili :-)

  • Tenhle ples už se koná potřetí a věřím, že ne naposledy. Navíc doufám, že skutečně budou tyhle akce přibývat. Reportáž z plesu je dobrý nápad :-)

 4. Tak to my si asi ještě nejaký rok počkáme, nez vyrazíme bez dětí takhle do Prahy ;-) s tím nejmenším bychom to zatím nedali, chtěli jsme jít na Boží hod na myslivecký tady u nás ve vsi. Holky… máme to asi 200 metrů k hospodě se sálem, ale prostě to nešlo. Jakoby malý cítil, že se chce máma vzdálit a jednoduše se vzbudil do půlhodiny po uložení. Nato už usnout nechtěl a my prostě po 22.h už nevyrazili ;-( tak to necháme třeba napřesrok :-)
  Moc si to užijte a krásně se pomějte.

 5. Hned bych sla, ale hlidani nasi nejmladsi bohuzel nepripada v uvahu. Mame nikdo-jiny-nez-maminka-na-me-nesmi-sahnout obdobi :( Ja bych tak potrebovala vyrazit nekam s tim svym chlapem jen tak ve dvou …. Uzijte si to vy vsichni, co jdete!

  • Lucko ještě to zvaž, mluvila jsem s Klárou a říkala že miminka ta budou. Já pokud půjdu, tak beru Lukáška určitě s sebou. Je to nekuřácké takže žádný problém. Sice tam nebudete jen sami, ale někdy být jen s jedním dítkem už je luxus.

 6. Bomba! Bydlíme na Praze 10, děláme tam lokální aktivismus (www.zaostrenona10.cz) a teď si tam ještě možná dva dny před termínem porodu zatančíme! :-)!!

 7. My zrovna příští sobotu už něco máme a tak ráda bych šla :-(. Nemáte v plánu něco dalšího podobného?

  • Nehledala jsem, tak nevím. Slyšela jsem chválu, protože budeme mít konečně hlídání pro obě holky, tak mám v plánu to ověřit osobně. Jsem tak šťastná, že budeme mít večer pro sebe, že je mi úplně jedno, jak hrají :-)))

 8. Zobrazit všech 17 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekRychlo špagety s restovanou dýní
Další článekKašel