Jana: Šok! Jídla z kurzu jí i můj masomil manžel!! Synovi to taky občas zachutná. Jo, a tři kila dole! :-)

PS: Jak jíst tak, aby ti bylo dobře?
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Jana: Šok! Jídla z kurzu jí i můj masomil manžel!! Synovi to taky občas zachutná. Jo, a tři kila dole! :-)

Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Vyzkouším, děkuji 🙏 Opékám jakékoli oříšky nebo směs na pánvi, potom přidám rýžový slad nebo javorový sirup a lžíci shijo koji, zamíchám a potom dám na 10 min do trouby. Jsou excelentní.
Buďte první, kdo napíše komentář