Domů > Magazín > Blog

Webinář pro účastníky šestitýdenní očisty

Připomínáme všem, kdo se s námi pustili do jarního očistného programu, že dnes, ve středu 26.3. v 19:00 hodin začíná online webinář.

Téma webináře

Během webináře budeme odpovídat na vaše otázky k právě probíhajícímu programu. Můžete nám je začít psát klidně již pod tento příspěvek, ať nám to jde večer pěkně od ruky. 

Jak si webinář zapnout

Spustit webinář si můžete večer v 19:00 přímo z kurzu Šestitýdenní očista. Vstoupíte do programu a v pravém sloupečku v menu  bude Vstup do webináře

Záznam pro účastníky

Kdo večer nemůže, o nic nepřijde. Otázky může napsat sem, vezmeme je v potaz. Záznam webináře bude v kurzu přístupný po dobu jeho trvání.

Těšíme se večer na setkání s našimi hrdiny a hrdinkami :-)

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Evi, Heli, video webináře už asi není přístupné, že? Nestihla jsem si ho přehrát dřív a teď již nejspíš nejde spustit… Nebo jde někde najít, případně ho přehrát/stáhnout či uložit z jiného zdroje? Byla jsem ted pár týdnů mimo a taky dost s dětmi eliminujeme, tak vůbec nestíhám krome příprav jídla a tak nic dalšího. Tak jsem webinař propásla ;-( poraďte, zda jde nějak přehrát, moc moc prosím, smutně hledím :-) dik předem Lea

Ahoj, chtela bych se zeptat, z jake morske ryby varit polivku Koikoku, pokud nemam kapra. Ziji ve Spanelsku, tak ktere morske ryby doporucujete, tady kapri moc nejsou :-) ?

Ukázat další komentáře