Jitkanec: Ahojte všichni, začala jsem vařit podle Jíme Jinak před 5 roky ze dne na den, zhubla jsem 20 kg , manžel se po 3 dnech sám přidal. Dnes je mi 56, pořad se tak stravujeme a je nám dobře. Eliminace byly a dost silné. Všechno jsme přečkali a je nám skvěle.
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Zhubla jsem 20 kg (Jitkanec)
hubnutíeliminacemanželosobní zkušenostiZkušenosti s Jíme Jinakhubnutí bez hladověníhubnutí bez cvičenístrava a partnerpartner se přidal
Schovat štítky
Poslední komentáře
Viera
Před 47 minutamiJá také myslela,že je to můj problém. Hlavu vzhůru určitě to dalo zapotit. Víc než vaření 😉
Jíme Jinak Vlaďka
Před 53 minutamiMoc děkujeme za podporu!! ❤️ Zdá se, že Roman nad roboty zvítězil a teď už by mělo být vše zase v pořádku. 🙏
Jíme Jinak Vlaďka
Před 53 minutamiMoc děkujeme za podporu!! ❤️ Zdá se, že Roman nad roboty zvítězil a teď už by mělo být vše zase v pořádku. 🙏
Pavlína
Dnes v 8:42Ahoj, už jsem si myslela, že je problém někde u mne…Držte se, ať se vše podaří rychle vyřešit?! Díky za skvělou práci celému týmu JJ?!
Pavlína
Dnes v 8:39Ahóóój, už jsem si myslela, že je problém někde u mne…Opravdu se od včerejška nedaří dostat k mnohým receptům a článkům, obzvlášť klubovým…Držte se, ať se brzy podaří vyřešit!?Díky za úžasnou práci celéme týmu JJ?!
Klub
Buďte první, kdo napíše komentář