Domů > Magazín > Blog

Na nic nečekejte – za chvíli jdeme do plavek!

Pokud nejste se svojí váhou a postavou tak zcela spokojení, je ideální čas pustit se do změny. Na jaře se hubne snáz a do léta je ještě dost času, abyste se i v plavkách cítily bezpečně. Nic neodkládejte a začněte.

Teď to je sice venku na bundu, ale počkejte za pár dní. Půjdeme do triček a do sukní! Utíká to jako voda a štěstí přeje připraveným. Není chytré změnu jídelníčku odkládat.

Kdybychom bývaly byly věděly, co víme dnes, ušetřily bychom si spoustu trápení, peněz a hodin v posilovnách.

💡 TIP: Sezóna plavek je tu! Zkus tento jídelníček a sprav si postavu.

Chceme vás povzbudit, abyste změnu neodkládali až na někdy a začali už teď.
Stáhnout seriál

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Lentilka
30. 4. 2017

Ja bych uvítala seriál Nabíráme do plavek. Jsem hubená,ale při JJ stravě mám trochu břicho, které jsem ale předtím na konvenční stravě neměla (asi je to těma luštěninami). Vím, že jste napsali články, co jíst, aby člověk nabral, ale nějaký program jako Hubneme do palvek by byl lepší…. :-)

Děvčata, omlouvám se za dotaz trochu mimo mísu… :-). Zaujaly mě dózy na potraviny, které jsou vidět ve videu, můžete mi dát tip, prosím? Pokud jste s nimi spokojené…
Děkuji!

Ukázat další komentáře