Annakrata: Jste všichni tak milí, já myslela,že moje zážitky by mohly být povzbuzením těm co to máte taky, ať již z jakýchkoliv důvodů, těžší a zatím se obrovského povzbuzení dostalo mě. :-) Takže Vám moc děkuju, vážně mě to zahřálo na duši a z vašich povzbuzení a pochval už žiju dva dny:-). Já si doteď všímala spíš toho, co se mi ještě nedaří a vy jste mě všechny přiměly si zrekapitulovat všechno co se mi už podařilo! Tímto moc děkuji také Evě a Helče, že takový prostor ke sdílení a podpoře existuje. Ta podpora je fakt důležitá, ani nevíte jak!
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Jste všichni tak milí, díky za podporu!
Poslední komentáře
Blanka
Před 36 minutamiVypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Klub
Petrushe
Dnes v 13:59Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Šárka
Dnes v 13:58Vierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Buďte první, kdo napíše komentář