Domů > Magazín > Blog

Pozvánka na prodejní výstavu Ezotera

Na výstavě Vás čekají zajímavé přednášky, bohatý doprovodný program a velká nabídka produktů  a služeb z oblasti ezoteriky a zdravého životního stylu.  Celodenní vstupenka stojí 150 KčČlenové Klubu Jíme Jinak mají vstup zdarma.

Kdy a kde se koná

29.11.-30.11.2014   PRAHAHALA TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4-Nusle (150 m pěšky od metra C Pražského povstání)

Co vás čeká

Na výstavě Vás čekají zajímavé přednášky, bohatý doprovodný program a velká nabídka produktů  a služeb z oblasti ezoteriky a zdravého životního stylu.

Můžete se těšit např. na setkání s oblíbenou českou herečkou Ljubou Skořepovou, dále nás navštíví Milan Calábek, Beáta a Julius Patakyovi, Mgr. Jiří Čehovský,  Ing. Adolf  Inneman, Renata Lopourová, a mnoho dalších.

Ze zahraničních lektorů za zmínku stojí určitě přednáška Štefana Zakuťanského (Slovensko), který se sám po 10 letech vážných zdravotních problému vyléčil. Trpěl chronickými bolestmi zad  a poté, co mu mu lékaři ani léčitelé nedokázali pomoci, začal studovat medicínu jako samouk. Objevil samoléčebný pud, který je zakódovaný v genech každého živočicha a učí lidi, jak si mohou sami doma masážemi pomoci při různých bolestech. V rámci výstavy bude návštěvníkům k dispozici po oba dva dny jeho BEZPLATNÁ PORADNA.

Součástí výstavy jsou již tradičně DNY s MAKROBIOTIKOU, kde Vás čekají tématické přednášky, makrobiotické občerstvení a různé ochutnávky.

Můžete zde zakoupit např. šperky, oblečení, masážní pomůcky, bylinné produkty,  přírodní přípravky, léčivé obrazy a mandaly, knihy, kosmetiku a mnoho dalšího. Součástí prodejní výstavy jsou i poradny alternativní a klasické medicíny, kde oceníte hlavně osobní přístup našich poradců.  Najdete zde výklad karet, snů, měření aury, feng shui, automatickou  kresbu, masáže, čtení z ruky, astrologii, frekvenční terapii…

V areálu najdete i občerstvení s nabídkou makrobiotické a vegetariánské stravy. Pro návštěvníky je výstava otevřena v sobotu od 10.00 do 19.00 hod., v neděli od 10.00 do 18.00 hod.

Podrobný program celé akce najdete na www.ezotera.cz/ano, info: 608 377 573, ano@ezotera.cz.

 

Doprava

Místo konání je blízko centra Prahy a má dobrou dopravní dostupnost – Hala TJ Pankrác se nachází cca 100 metrů od východu z metra C, stanice Pražského povstání. Vstup a celý prostor výstavy je bezbariérový.

 

Cena

Vstup na výstavu je volný, celodenní vstupné na přednášky 150,- Kč. 

Členové klubu mají celodenní vstup zdarma.

Rezervujte si ve formuláři níže místo nejpozději do pondělí 24.11.2014.

Přihláška – celodenní vstup zdarma

[form form-16]

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

9
8

Výhody vaření v tlakovém hrnci

Existuje již dlouhou dobu a nyní si opět získává oblibu v našich kuchyních. Nebojte se vařit v tlakovém hrnci, je to výborný pomocník, který dokáže urychli...
6
1

Oxid titaničitý – konečně zrušeno jedovaté éčko alespoň v potravinách

E 171 je nebezpečná látka, která se přidává co cukrovinek, žvýkaček, krmiv pro zvířata nebo do kosmetiky. Od 7.2.2022 je po 6 letech diskusí a testování ko...
15
28

Hubnutí začíná v hlavě

Jestli mě nějaká věta v době mé nejvyšší váhy dokázala naštvat, byla to právě tato. Co s tím mám jako dělat, říkala jsem si. To mám tu svou hlavu uříznout ...
3
14

Ty spíš s otevřeným oknem???

Na některé věci člověk úplně zapomene. Až když přijde návštěva až do ložnice, tak se připomenou.